Новини

Президент України відкрив об’їзну дорогу навколо Рені

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, Суворово, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Президент Украины, Петр Порошенко, Рени, ремонт дорог, объездная дорога, Президент України, Петро Порошенко, Рені, ремонт доріг, об'їздна дорога

Президент України Петро Порошенко 12 лютого під час робочої поїздки в Одеську область відкрив об’їзну дорогу навколо Рені.

На урочистому заході були присутні народний депутат України Олександр Урбанський, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, голова Одеської облради Анатолій Урбанський, інші офіційні особи та містяни.

– Дорога – символ змін, – підкреслив Президент. – Завершення цього масштабного дорожнього проекту – яскравий приклад руху в напрямку європейського шляху розвитку.

Петро Порошенко в своєму виступі зазначив, що завдяки введенню в експлуатацію об’їзної дороги, яке ознаменувало завершення капітального ремонту автодороги М-15 «Одеса – Рені», у держави з’являється більше перспектив розвитку регіону на міжнародному рівні.

Значущість здійснених змін жителі Рені вже відчули на собі: час перебування в дорозі від Одеси до Рені скоротилось вдвічі і замість ще недавніх 7-8 годин дорога тепер займає 3-4 години. Виріс комфорт таких поїздок, поліпшується екологічний стан навколишнього середовища – за рахунок забезпечення більш рівномірного швидкісного режиму руху транспортних засобів.

Президент України зазначив, що реалізація проектів такого масштабу сприяє зростанню інвестиційної та туристичної привабливості держави на міжнародному рівні. І підкреслив, що відновлення автодоріг Бесарабії відкриває нові можливості для Ізмаїльського та Ренійського портів.

– Наступний крок – спільний міжнародний проект будівництва моста через Дунай. Ми повинні рухатися лише вперед! – зазначив голова держави і подякував будівельникам та робочим за роботу, а також побажав ренійцям продовжувати розвиток дорожньої інфраструктури Рені.

Наступним пунктом в програмі робочої поїздки Президента України в Одеську область став Ізмаїл.

Петро Порошенко взяв участь в розширеній нараді з питань розвитку морегосподарського комплексу України, ознайомився з ходом реалізації проектів економічного та соціального розвитку міста, а також зустрівся з ізмаїльчанами.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський проінспектував ремонт доріг в Ізмаїльському районі, що з’єднують населенні пункти із трасою М-15 Одеса-Рені.

You may also like

More in:Новини

Александр Урбанский, Олександр Урбанський, внутренний водный транспорт, внутрішній водний транспорт Новини

Олександр Урбанський: Розроблений нами законопроект «Про внутрішній водний транспорт» має всі шанси стати законом

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував законопроект № ...
народный депутат Украины, нардеп, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, встреча с гражданами, отчет, отчет за 2017 год, пгт Суворово, народний депутат України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, звіт, звіт за 2017 рік, смт Суворове, зустріч з громадянами Новини

Олександр Урбанський: «Уряд вирішив відмовитись від добровільності в об’єднанні громад та перейти до примушування. Чого очікувати Придунав’ю?”

Народний депутат VIII скликання та президент Благодійного фонду «Придунав’є»Олександр Урбанський розповів про зміну підходу Кабінета ...