Close
Президент України відкрив об’їзну дорогу навколо Рені

Президент України відкрив об’їзну дорогу навколо Рені

Президент України Петро Порошенко 12 лютого під час робочої поїздки в Одеську область відкрив об’їзну дорогу навколо Рені.

На урочистому заході були присутні народний депутат України Олександр Урбанський, голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, голова Одеської облради Анатолій Урбанський, інші офіційні особи та містяни.

– Дорога – символ змін, – підкреслив Президент. – Завершення цього масштабного дорожнього проекту – яскравий приклад руху в напрямку європейського шляху розвитку.

Петро Порошенко в своєму виступі зазначив, що завдяки введенню в експлуатацію об’їзної дороги, яке ознаменувало завершення капітального ремонту автодороги М-15 «Одеса – Рені», у держави з’являється більше перспектив розвитку регіону на міжнародному рівні.

Значущість здійснених змін жителі Рені вже відчули на собі: час перебування в дорозі від Одеси до Рені скоротилось вдвічі і замість ще недавніх 7-8 годин дорога тепер займає 3-4 години. Виріс комфорт таких поїздок, поліпшується екологічний стан навколишнього середовища – за рахунок забезпечення більш рівномірного швидкісного режиму руху транспортних засобів.

Президент України зазначив, що реалізація проектів такого масштабу сприяє зростанню інвестиційної та туристичної привабливості держави на міжнародному рівні. І підкреслив, що відновлення автодоріг Бесарабії відкриває нові можливості для Ізмаїльського та Ренійського портів.

– Наступний крок – спільний міжнародний проект будівництва моста через Дунай. Ми повинні рухатися лише вперед! – зазначив голова держави і подякував будівельникам та робочим за роботу, а також побажав ренійцям продовжувати розвиток дорожньої інфраструктури Рені.

Наступним пунктом в програмі робочої поїздки Президента України в Одеську область став Ізмаїл.

Петро Порошенко взяв участь в розширеній нараді з питань розвитку морегосподарського комплексу України, ознайомився з ходом реалізації проектів економічного та соціального розвитку міста, а також зустрівся з ізмаїльчанами.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський проінспектував ремонт доріг в Ізмаїльському районі, що з’єднують населенні пункти із трасою М-15 Одеса-Рені.