Close
Олександр Урбанський відвідав Різдвяний бал в Кам’янці

Олександр Урбанський відвідав Різдвяний бал в Кам’янці

Народний депутат України Олександр Урбанський відвідав 22-й Різдвяний бал, який пройшов у Палаці спорту села Кам’янка Ізмаїльського району.

Участь в урочистому заході взяли близько 700 осіб: керівники місцевих підприємств та організацій, депутати різних рівнів, представники районної влади, а також гості з сусідніх районів та сіл. Відкрив бал Кам’янський сільський голова Іван Лефтеров.

– Різдвяний бал – значуща подія. З кожним роком він приваблює все більше учасників і гостей. Я відвідую бал втретє на запрошення сільського голови Кам’янки Івана Лефтерова, і з кожним разом програма, оздоблення залу і атмосфера все кращі, веселіші і красивіші, – зазначив у своєму виступі народний депутат України Олександр Урбанський, привітавши всіх з Новим роком і Різдвом, а також побажавши миру, успіхів, взаєморозуміння, добра і здоров’я.

Довідка: традиція Різдвяного балу була введена в середині 90-х років минулого століття легендарним головою кам’янського колгоспу “Прогрес”, Героєм соціалістичної праці, депутатом Верховної Ради СРСР 11-го скликання і Почесним громадянином Ізмаїльського району Миколою Миндру.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський відвідав з робочим візитом смт. Суворове.