Close
Олександр Урбанський привітав аграріїв з професійним святом

Олександр Урбанський привітав аграріїв з професійним святом

Народний депутат VIII скликання і президент Благодійного фонду «Придунав’є» Олександр Урбанський у Багатому напередодні Дня працівників сільського господарства привітав аграріїв Ізмаїльського району.

– Вітаю вас з професійним святом!, – звернувся до працівників сільського господарства Олександр Урбанський. – Ізмаїльський район безпосередньо залежить від вас і результатів вашої роботи, тому щиро бажаю, щоб наступний рік за врожайністю та фінансовими показниками став набагато кращим за нинішній.

Ви знаєте, що вчора Верховна Рада проголосувала горезвісний закон щодо ринку землі. Будучи народним депутатом VIII скликання, я розумів, що ринок землі повинен бути. Але цей закон потрібно впорядкувати – він повинен ґрунтуватися на вашому баченні і враховувати інтереси малих та середніх фермерів. І, звичайно ж, в законі повинні міститися зрозумілі та прозорі правила придбання-продажу землі.

Ми стоїмо на порозі історичної події, і дуже багато чого буде залежати від вашої позиції і ваших дій. Це непросте завдання – відстояти ваші інтереси і не прогавити наше українське надбання – нашу землю. Тому я б рекомендував усім об’єднати зусилля з Всеукраїнською Аграрної Радою.

Впевнений, що спільними зусиллями ми обов’язково впораємось із цим завданням! Ще раз усіх зі святом!

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський привітав із 140-річчям школу в Ларжанці.