Новини

Олександр Урбанський зустрівся з ренійськими залізничниками

кандидат в народные депутаты Украины, кандидат в депутаты Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Рени, встреча с железнодорожниками, интервью, кандидат в народні депутати України, кандидат в депутати Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Рені, зустріч із залізничниками, інтерв'ю

Кандидат у народні депутати України Олександр Урбанський зустрівся в Рені з працівниками залізничної станції Рені, локомотивного депо і колійниками.

У залізничників було безліч різноманітних питань і пропозицій до кандидата.

Помічник машиніста В’ячеслав Могучев обурився руйнуванням залізничних шляхів, по яким кожного дня йдуть на Румунію по чотири склади руди.

Ми відчуваємо великі труднощі та незручності через те, що розібрали колії на станції Лиман, – сказав помічник машиніста. – А зараз ми дізнаємось, що збираються розбирати 23-ю та 24-у колії на станції Наливна. Ми просимо одного – не руйнуйте те, що ще залишилося!

Олександр Урбанський відповів чесно: ні органи місцевого самоврядування, ні меценати не вирішать цих проблем. Подібні питання треба ставити на найвищому – законодавчому рівні.

Днями я був у Лиманському, – розповів Олександр Урбанський. – Мешканці цього села вкрай стурбовані тим, що збираються закрити місцеву залізничну станцію: як люди будуть добиратись на роботу, в лікарню? Я йду у вищий законодавчий орган країни саме для того, щоб відстоювати інтереси нашого Придунав’я та його жителів. Не сумніваюсь в тому, що у мене це вийде. У 2002 році, коли ми увійшли на судноремонтний завод імені Нахімова, тут працювало лише 15 сторожів. Територія настільки заросла травою і чагарником, що розвелись зайці! А сьогодні на цьому підприємстві трудяться 670 людей. Нам вдалось врятувати і другий судноремонтний завод: коли ми на законних підставах стали його власниками, тут залишились 130 охоронців та ентузіастів, які виходили на роботу без оплати – просто, щоб підприємство не зруйновалось остаточно. На сьогоднішній день на двох заводах працюють загалом 1240 людей. Це не лише ізмаїльчани, а й мешканці навколишніх сіл.

Відповідаючи на питання залізничників про розмір зарплати на Ізмаїльському судноремонтному заводі, Олександр Урбанський зізнався:

Якщо десять років тому наші працівники добирались на роботу на велосипедах, то зараз більшість з них приїжджають на особистих авто. Найвищі зарплати на судноремонтних заводах Ізмаїла у зварювальників і токарів. До речі, якщо в Рені є такі фахівці, ми готові їх прийняти на роботу.

Також політик підкреслив роль суднобудівного заводу у вирішенні соціальних питань:

Ми працюємо з Ізмаїльською міською радою по 17-ти напрямках, – повідомив Олександр Урбанський. – Ми допомагаємо приводити до ладу пам’ятники, паркові зони Ізмаїла. Наші працівники виявляють віртуозну майстерність в справі судноремонту і їм не складно виготовити гойдалки, дитячі майданчики. Також судноремонтний завод допоміг забезпечити Ізмаїл сміттєвими контейнерами. Всі ці справи знижують навантаження на місцевий бюджет, дозволяють акумулювати і спрямовувати кошти на ремонт доріг. Ви буваєте в Ізмаїлі й самі бачите, як змінилось місто за останні роки. Я зроблю все для того, щоб і Рені стало процвітаючим містом із зразковим порядком.

Чи не здається Вам, що число депутатів можна скоротити? – Запитала одна із співробітниць бухгалтерії.

Я впевнений в одному: усі депутати повинні обиратись за мажоритарним принципом. Кожен виборець повинен знати свого депутата в обличчя і мати можливість в будь-який момент взяти його за рукав і запитати: «Чому не виконав мій наказ?» Наш парламент нагадує дерево з воронами: сплеснули, птиці злетіли, перемішались і знову сіли на ті ж гілки, тільки вже в іншому порядку. Рада повинна якісно змінитись, до парламенту повинні прийти нові люди, які на ділі, на конкретній роботі довели, що можуть вирішувати питання відродження економіки, створення робочих місць.

– На виборах Вас підтримує партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна». Ви член цієї партії?

Я не перебуваю в жодній партії, в жодному політичному блоці. Але я солідарний із «Сильною Україною», оскільки поділяю її основні позиції: мир в країні, розвиток вітчизняного виробництва, підвищення соціальних стандартів.

А як ви ставитесь до гасла «Мир – за всяку ціну»? Виходить, за мир можна заплатити тисячами людських життів? – обурилась жителька Рені, у якої в зоні АТО загинув далекий родич.

Щодо подій на сході відбулось вже три етапи переговорів, і кожна зустріч тривала годин по вісім. Я не уявляю, що за вісім годин я не домовлюсь з людиною… Ми з вами навіть не знаємо, про що вони там ведуть переговори! Які тези стоять на порядку денному? Я розумію, що переговори можуть носити закритий характер, але суспільство має бути поінформоване: які пункти обговорюються, за якими позиціями досягнуто згоди, за якими – ще немає. Мир повинен бути зрозумілий, конструктивний. Без миру про розвиток виробництва годі й казати.

– А як Ви ставитесь до того, що з нас стягують додатковий податок на війну?

Потрібно досягти миру, і такого податку не буде. Взагалі податкова система потребує перегляду. Світовий досвід показує – коли країна знаходиться в кризі, податки треба не підвищувати, а знижувати – це сприяє відновленню і розвитку економіки.

– Подивишся на передвиборну кампанію: і мир за всяку ціну, і мандат за всяку ціну. Недоторканність отримають, а потім навіть на роботу не ходять!

Я вважаю, що депутатська недоторканність потрібна лише в рамках парламентської діяльності. Якщо депутат, перебуваючи за кермом, збив людину, то він повинен відповісти за всією суворістю Кримінального Кодексу. Особисто мені недоторканність не потрібна – я без неї спокійно живу по сьогоднішній день.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський зустрівся із мешканцями Суворово і відповів на їх запитання.

You may also like

More in:Новини

Александр Урбанский, Олександр Урбанський, внутренний водный транспорт, внутрішній водний транспорт Новини

Олександр Урбанський: Розроблений нами законопроект «Про внутрішній водний транспорт» має всі шанси стати законом

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував законопроект № ...
народный депутат Украины, нардеп, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, встреча с гражданами, отчет, отчет за 2017 год, пгт Суворово, народний депутат України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, звіт, звіт за 2017 рік, смт Суворове, зустріч з громадянами Новини

Олександр Урбанський: «Уряд вирішив відмовитись від добровільності в об’єднанні громад та перейти до примушування. Чого очікувати Придунав’ю?”

Народний депутат VIII скликання та президент Благодійного фонду «Придунав’є»Олександр Урбанський розповів про зміну підходу Кабінета ...