Close
Олександр Урбанський взяв шефство над ренійською школою №1

Олександр Урбанський взяв шефство над ренійською школою №1

Кандидат у народні депутати України Олександр Урбанський допоміг Ренійській загальноосвітній школі №1 забезпечити учням нормальні умови для заняття спортом.

Загальноосвітня школа №1 в місті Рені зіткнулася з серйозною проблемою – напередодні холодної зими вікна в спортзалі були забиті шматками фанери, що ставило під загрозу здоров’я її учнів.

Вирішити проблему школа не могла ні самостійно, ні навіть за рахунок залучення комунальних внесків батьків учнів – справа в тому, що навчальний заклад знаходиться практично на околиці міста, тому його відвідує не так багато учнів.

Дізнавшись про цю ситуацію, а також про те, що ця невелика школа демонструє високі спортивні результати і навіть представляє Ренійський район на зональних і обласних змаганнях, за вирішення проблеми взявся Олександр Урбанський, фактично, взявши над нею шефство.

В результаті в спортзалі школи встановлено шість величезних металопластикових вікон, і надалі уроки фізкультури будуть проходити в світлому й теплому залі. Приємно також, що відразу після цього команда юнаків і дівчат ЗОШ №1 завоювали перші місця на районних змаганнях з волейболу

Ці перемоги – результат багаторічних тренувань під керівництвом такого ентузіаста, як Марія Павлівна Мельник, – зазначив Олександр Урбанський. – Цей учитель фізкультури, як то кажуть, живе на роботі. А я завжди вважав своїм обов’язком допомагати таким ентузіастам.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський і Благодійний фонд “Придунав’є” взяли шефство над ізмаїльським театром.