Close
Наклеп на Олександра Урбанського покарано судом

Наклеп на Олександра Урбанського покарано судом

Кандидат у народні депутати України Олександр Урбанський домігся в суді спростування наклепницької інформації про свою персону.

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області під головуванням судді Т.П. Пащенко 22 жовтня 2014 року прийняв рішення у цивільній справі (справа № 500/6149/14-ц) за позовом Олександра Урбанського до Станіслава Тугая. У позові йшлось про захист честі, гідності та ділової репутації Олександра Урбанського, визнання опублікованої Станіславом Тугаєм інформації недостовірною, а також про зобов’язання спростувати недостовірну інформацію та стягнення моральної шкоди.

Рішенням суду публікація, яка була розміщена Станіславом Тугаєм на веб-сайті в мережі Інтернет 11 вересня 2014 року, визнана недостовірною. Суд зобов’язав головного редактора видання Станіслава Туга спростувати поширену ним недостовірну інформацію в 15-денний строк з дня набрання законної сили рішенням суду – тим же способом, яким вона була раніше поширена.

кандидат в народные депутаты Украины, кандидат в депутаты Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, выборы, клевета, решение суда о клевете, кандидат в народні депутати України, кандидат в депутати Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, вибори, наклеп, рішення суду по наклепу

Суму компенсації моральної шкоди, стягнутої за рішенням суду з пана Тугая, Олександр Урбанський вирішив перерахувати на рахунок дитячого відділення Центральної міської лікарні.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський звернувся до виборців у зв’язку з кампанією брехливих публікацій і спроб очорнити його ім’я, яка розгорнулась у виборчому окрузі.