Close
Олександр Урбанський обраний головою підкомітету Верховної Ради з питань морського і річкового транспорту

Олександр Урбанський обраний головою підкомітету Верховної Ради з питань морського і річкового транспорту

Олександра Урбанського обрали головою підкомітету Верховної Ради з питань морського і річкового транспорту. Таке рішення було прийнято на першому засіданні транспортного комітету Верховної Ради України VIII скликання, яке відбулося увечері 9 грудня. За Олександра Урбанського проголосували всі 18 присутніх народних депутатів.

Багато питань нам залишилось від попереднього парламенту і від попередньої влади – про них я знаю не з чуток, оскільки сам раніше керував морською транспортною компанією. Зараз одна з найактуальніших проблем – це подальше проведення реформи відповідно до закону про порти. І думаю, важливо, щоб реформування галузі проходило відкрито, а спірні питання могли обговорюватися громадськістю, фахівцями, профспілками та державними органами, – заявив Олександр Урбанський пресі після засідання комітету.

Я розумію яке виняткове значення має транспортна галузь для Придунав’я – регіону Одеської області, який підтримав мене на виборах до парламенту. Але також я бачу і розумію важливість транспорту для соціального і економічного розвитку інших областей. І готовий до діалогу, – додав парламентар від 143 виборчого округу.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський прийняв присягу народного депутата України та звернувся до виборців.