Close
Олександр Урбанський взяв участь в нараді щодо стратегії розвитку Ізмаїльського району

Олександр Урбанський взяв участь в нараді щодо стратегії розвитку Ізмаїльського району

Народний депутат Олександр Урбанський звернувся до парламентського бюджетного комітету з пропозицією профінансувати ремонт найбільш розбитих доріг біля Ізмаїла.

Про це він повідомив на нараді щодо стратегії розвитку Ізмаїльського району в Одеській обласній державній адміністрації.

Народний депутат України Олександр Урбанський запропонував включити в бюджет на 2015-й рік ремонт доріг від Ізмаїла до Муравлівки та від Ізмаїла до Нової Некрасівки.

Це найбільш проблемні ділянки, які просили відремонтувати тисячі виборців під час передвиборної кампанії до Верховної Ради, – підкреслив Олександр Урбанський.

Також парламентар поінформував про те, що подав документи в бюджетний комітет Верховної Ради для капітального ремонту вулиці Дзержинського в Ізмаїлі.

У свою чергу, голова Одеської обласної державної адміністрації Ігор Палиця зазначив, що саме такий депутат і потрібен округу, оскільки він не забуває про проблеми жителів після закінчення передвиборної гонки.

Кампанії закінчуються, а проблеми залишаються і ними треба займатися! – заявив Ігор Палиця на нараді.

Під час наради представники сільських і міських рад, а також облдержадміністрації гаряче обговорювали гостру нестачу в регіоні лікарів. Олександр Урбанський запропонував зробити спеціальну стипендію від свого Благодійного фонду «Придунав’є» для потенційно талановитих учнів Ізмаїльського медичного училища, і оплачувати навчання найуспішнішим з них, але за умови, що після навчання вони залишаться працювати в Ізмаїлі.

Під час обговорення проблем підтримки аграрного сектора народний депутат повідомив, що він і його колеги готові внести законопроект про скасування внутрішньої сертифікації зернових.

Це дозволить зменшити витрати виробників на перевезення зерна з лінійних елеваторів в портові термінали, що позитивно позначиться на розвитку галузі, – зазначив Олександр Урбанський.

Крім того, реагуючи на прохання сільської голови Утконосівки Валентини Дакі щодо відсутності шкільної їдальні, народний депутат України Олександр Урбанський і голова ОДА Ігор Палиця пообіцяли допомогти у вирішенні цієї проблеми. Для цього можуть залучити як кошти обласного бюджету, так і спонсорські кошти. Щоправда, за умови, що і село виділить гроші зі свого бюджету розвитку. Валентина Дакі погодилась із такою умовою.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський в Ізмаїлі взяв участь в засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалось питання енергопостачання життєво важливих міських об’єктів під час можливих віялових відключень електроенергії.