Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський взяв участь в нараді щодо стратегії розвитку Ізмаїльського району

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаил, ремонт дорог, совещание в облгосадминистрации, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїл, ремонт доріг, нарада в облдержадміністрації

Народний депутат Олександр Урбанський звернувся до парламентського бюджетного комітету з пропозицією профінансувати ремонт найбільш розбитих доріг біля Ізмаїла.

Про це він повідомив на нараді щодо стратегії розвитку Ізмаїльського району в Одеській обласній державній адміністрації.

Народний депутат України Олександр Урбанський запропонував включити в бюджет на 2015-й рік ремонт доріг від Ізмаїла до Муравлівки та від Ізмаїла до Нової Некрасівки.

Це найбільш проблемні ділянки, які просили відремонтувати тисячі виборців під час передвиборної кампанії до Верховної Ради, – підкреслив Олександр Урбанський.

Також парламентар поінформував про те, що подав документи в бюджетний комітет Верховної Ради для капітального ремонту вулиці Дзержинського в Ізмаїлі.

У свою чергу, голова Одеської обласної державної адміністрації Ігор Палиця зазначив, що саме такий депутат і потрібен округу, оскільки він не забуває про проблеми жителів після закінчення передвиборної гонки.

Кампанії закінчуються, а проблеми залишаються і ними треба займатися! – заявив Ігор Палиця на нараді.

Під час наради представники сільських і міських рад, а також облдержадміністрації гаряче обговорювали гостру нестачу в регіоні лікарів. Олександр Урбанський запропонував зробити спеціальну стипендію від свого Благодійного фонду «Придунав’є» для потенційно талановитих учнів Ізмаїльського медичного училища, і оплачувати навчання найуспішнішим з них, але за умови, що після навчання вони залишаться працювати в Ізмаїлі.

Під час обговорення проблем підтримки аграрного сектора народний депутат повідомив, що він і його колеги готові внести законопроект про скасування внутрішньої сертифікації зернових.

Це дозволить зменшити витрати виробників на перевезення зерна з лінійних елеваторів в портові термінали, що позитивно позначиться на розвитку галузі, – зазначив Олександр Урбанський.

Крім того, реагуючи на прохання сільської голови Утконосівки Валентини Дакі щодо відсутності шкільної їдальні, народний депутат України Олександр Урбанський і голова ОДА Ігор Палиця пообіцяли допомогти у вирішенні цієї проблеми. Для цього можуть залучити як кошти обласного бюджету, так і спонсорські кошти. Щоправда, за умови, що і село виділить гроші зі свого бюджету розвитку. Валентина Дакі погодилась із такою умовою.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський в Ізмаїлі взяв участь в засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалось питання енергопостачання життєво важливих міських об’єктів під час можливих віялових відключень електроенергії.

You may also like

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, Суворово, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, интервью, деятельность в округе, работа, ремонт дорог, платные дороги, экология, популизм, пиар, інтерв'ю, діяльність в окрузі, робота, ремонт доріг, платні дороги, екологія, популізм, піар Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський про затвердження Кабміном остаточного плану формування громад: “Ми повинні рухатися далі!”

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував рішення уряду, ...
Александр Урбанский, Олександр Урбанський, Измаил, Ізмаїл, Василевка, Василівка Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський проінспектував будівництво інфраструктурних об’єктів Ізмаїла та Василівки

13 травня народний депутат України VIII скликання, голова Благодійного фонду «Придунав’є» Олександр Урбанський відвідав Придунав’є, ...