Close
Олександр Урбанський передав прикордонникам БТР

Олександр Урбанський передав прикордонникам БТР

Народний депутат України Олександр Урбанський передав в Ізмаїльський прикордонний загін БТР-60.

Невелика урочистість з цього приводу відбулась у прикордонній частині в суботу вранці. БТР ще радянського зразка був відновлений фахівцями ТОВ “Дунайсудносервіс”. На ньому немає стрілецької зброї, так що в даному випадку БТР буде виконувати більш мирне завдання – безпечно переміщати військовослужбовців.

Командир Ізмаїльського прикордонного загону Андрій Панченко подякував народному депутату і судноремонтникам, зазначивши, що за допомогою цієї техніки, можливо, будуть збережені чиїсь життя.

Безпечна доставка до місць несення бойової служби військовослужбовців буде забезпечена, – зазначив Олександр Урбанський.

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаил, пограничники, БТР, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїл, прикордонники

Полковник Андрій Панченко повідомив, що вже наступного тижня цей БТР відправиться в зону АТО – там він зараз потрібніше.

На завершення урочистого заходу настоятель храму Різдва Богородиці отець Микола відслужив молебень за здоров’я захисників Вітчизни і освятив отриману техніку.

Нагадаємо, в кінці серпня ізмаїльські судноремонтники зібрали і відправили допомогу в АТО.