Close
Олександр Урбанський: голоси виборців довели, що правда сильніша за брехню

Олександр Урбанський: голоси виборців довели, що правда сильніша за брехню

Народний депутат України Олександр Урбанський подякував виборцям за підтримку та пообіцяв виправдати їхню довіру.

Шановні виборці!

Завершилась кампанія з виборів народних депутатів України.

Приймаючи пропозицію Ізмаїльського міського голови Андрія Абрамченка брати в ній участь, ми розуміли, що буде нелегко. Кампанія була складною і проходила в складний для нашої країни час. Проте, не дивлячись ні на що, ми зуміли досягти серйозних результатів.

Ми. Всі разом.

За останній час зроблено багато добрих справ. Ми приходили туди, де потрібна була допомога, тому що це наша з Вами земля, це наш край – Придунав’я. Наша злагоджена робота, робота великої команди, була б неможлива без вас, вашої підтримки і тих наказів, які звучали під час наших зустрічей.

Ми пишаємося вашою довірою і спокійно дивимось в очі всім, тому що спільна справа згуртувала нас ще більше, зробила справжніми однодумцями!

Але були й сили, яким таке єднання не припало до душі.

Вони прагнули очорнити наші імена, перекреслити усі добрі справи, які робила наша команда. Ці сили намагались заплутати і посварити нас усіх. Вони чинили прямий тиск на наших прихильників, погрожували фізичною розправою сім’ям, всіляко залякували тих, хто відмовлявся брати участь у цих брудних іграх.

Але ми вистояли.

Сьогодні в Придунав’ї склалась сильна команда, команда людей, які знають ціну слова, які вміють відстоювати свої принципи і не піддаватись на провокації.

Щира подяка усім, хто був з нами: нашим агітаторам і спостерігачам, членам виборчих комісій і помічникам, журналістам і усім небайдужим людям нашого з вами краю!

А ще – вдячність усім, хто проголосував за перспективи нашого краю, віддав свої голоси за майбутнє!

У нашої команди є серйозні плани щодо розвитку Придунав’я. Наш край – благодатна земля, яка чекає до себе поваги та праці. Разом ми здатні зробити наші міста і села такими, щоб в них хотілося жити і працювати, створювати сім’ї та ростити дітей.

Ми починаємо великий шлях з перемоги над минулим, уроки якого ми ніколи не забудемо.

26 жовтня ваші голоси довели всім, що правда сильніша, ніж брехня.

Ми разом довели, що команда однодумців – це те, що здатне змінити майбутнє нашого краю!

Ми разом. Ми сила. Величезна подяка усім вам за надану довіру!

Здоровий глузд переміг!

З повагою, Олександр Урбанський