Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський взяв участь у створенні Клушинського скверу

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаил, Клушинский сквер, высадка деревьев, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїл, Клушинський сквер, висадка дерев

Народний депутат України Олександр Урбанський в Ізмаїлі 1 листопада прийняв участь у висадці дерев в Клушинському сквері, який розташувався на перетині проспекту Леніна і вул. Клушина.

Крім народного обранця в роботах під контролем фахівців взяли участь Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко, секретар міської ради Сергій Чмига, а також депутати Ізмаїльської міської ради.

У парку планується висадити червоні каштани, ленкоранські акації, сирійські гібіскуси, туї, ялівці та безліч інших рослин. Більшу частину дерев висадили в парку сьогодні, а ще частину дерев висадять після завершення будівельних робіт.

Клушинський сквер стане першим, закладеним за останні роки. До цього в Ізмаїлі проводилась лише санітарна очистка зелених насаджень та висадка нових саджанців в існуючих парках і скверах.

Окрім того, що в Клушинському сквері висаджено рідкісні види дерев, навесні тут буде встановлено світломузичний фонтан, а з часом запрацює і безкоштовний WI-FI, яким зможуть користуватися всі відпочиваючі, – анонсував Олександр Урбанський.

А Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко оголосив, що це перший розбитий за останні 40 років парк, і подякував Олександру Урбанському за увагу до парку, розмови про який велись ще у 2011 році. Андрій Абрамченко повідомив, що сквер і майбутній фонтан – спільний проект міста і Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є».

Нагадаємо, раніше за підтримки Олександра Урбанського і Благодійного фонду «Придунав’є» в Ізмаїлі реконструювали площу Шевченка.

фото з сайту izmacity.com

You may also like

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, Суворово, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, интервью, деятельность в округе, работа, ремонт дорог, платные дороги, экология, популизм, пиар, інтерв'ю, діяльність в окрузі, робота, ремонт доріг, платні дороги, екологія, популізм, піар Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський про затвердження Кабміном остаточного плану формування громад: “Ми повинні рухатися далі!”

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував рішення уряду, ...
Александр Урбанский, Олександр Урбанський, Измаил, Ізмаїл, Василевка, Василівка Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський проінспектував будівництво інфраструктурних об’єктів Ізмаїла та Василівки

13 травня народний депутат України VIII скликання, голова Благодійного фонду «Придунав’є» Олександр Урбанський відвідав Придунав’є, ...