Close
Олександр Урбанський взяв участь у створенні Клушинського скверу

Олександр Урбанський взяв участь у створенні Клушинського скверу

Народний депутат України Олександр Урбанський в Ізмаїлі 1 листопада прийняв участь у висадці дерев в Клушинському сквері, який розташувався на перетині проспекту Леніна і вул. Клушина.

Крім народного обранця в роботах під контролем фахівців взяли участь Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко, секретар міської ради Сергій Чмига, а також депутати Ізмаїльської міської ради.

У парку планується висадити червоні каштани, ленкоранські акації, сирійські гібіскуси, туї, ялівці та безліч інших рослин. Більшу частину дерев висадили в парку сьогодні, а ще частину дерев висадять після завершення будівельних робіт.

Клушинський сквер стане першим, закладеним за останні роки. До цього в Ізмаїлі проводилась лише санітарна очистка зелених насаджень та висадка нових саджанців в існуючих парках і скверах.

Окрім того, що в Клушинському сквері висаджено рідкісні види дерев, навесні тут буде встановлено світломузичний фонтан, а з часом запрацює і безкоштовний WI-FI, яким зможуть користуватися всі відпочиваючі, – анонсував Олександр Урбанський.

А Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко оголосив, що це перший розбитий за останні 40 років парк, і подякував Олександру Урбанському за увагу до парку, розмови про який велись ще у 2011 році. Андрій Абрамченко повідомив, що сквер і майбутній фонтан – спільний проект міста і Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є».

Нагадаємо, раніше за підтримки Олександра Урбанського і Благодійного фонду «Придунав’є» в Ізмаїлі реконструювали площу Шевченка.

фото з сайту izmacity.com