Close
Олександр Урбанський обраний народним депутатом України

Олександр Урбанський обраний народним депутатом України

Як раніше і повідомлялось, директор ТОВ «Судноремонтне підприємство «Дунайсудносервіс» Олександр Урбанський перемагає в одномандатному виборчому окрузі №143. Його оголошено народним депутатом України.

Як повідомляється на сайті ЦВК, Олександр Урбанський, який балотувався від партії «Сильна Україна», набрав 16 тис. 776 голосів виборців (30,09%). Друге місце посів народний депутат Олександр Дубовой, набравши 13 тис. 812 голосів “за” (24,77%), тобто майже на три тисячі менше, а третє – директор ТОВ «Норд Транс Сервіс» (працює в сфері транспорту і вантажоперевезень) Ігор Пастух. Він набрав трохи більше 5 тис. або 9,05% голосів виборців. На четвертому місці розташувався Дмитро Шидерєв із результатом 8,25%, а на п’ятому – Володимир Боделан (6,91%).

кандидат в народные депутаты Украины, кандидат в депутаты Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, выборы, данные ЦИК, результаты голосования в 143 округе за кандидатов, победа, кандидат в народні депутати України, кандидат в депутати Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, вибори, данні ЦВК, результати голосування в 143 окрузі за кандидатів, перемога

Друга п’ятірка виглядає наступним чином: Іван Плачков (5,02%), Микола Пундик (4,59%), Дмитро Барінов (4,26%), Іван Пундик (1,24%) і В’ячеслав Страшилін (0,99%).

Примітно, що з самого початку виборча кампанія в 143-му окрузі супроводжувалась великою кількістю «чорного піару» та іншими порушеннями виборчого законодавства. Через це Олександр Урбанський навіть спеціально звертався до виборців.

А в день голосування журналісти зафіксували на одній із дільниць агітуюючого за самого себе Олександра Дубового. Пізніше, коли під час підрахунку голосів окружною виборчою комісією стала помітна тенденція до перемоги Олександра Урбанського, його штаб заявив про підготовку провокацій і спроби зриву виборів. Однак завдяки втручанню міліції підрахунок голосів не був зірваний.

Що ж до результатів голосування за партії, то вони виглядають наступним чином:

кандидат в народные депутаты Украины, кандидат в депутаты Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, выборы, данные ЦИК, результаты голосования в 143 округе за партии, кандидат в народні депутати України, кандидат в депутати Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, вибори, данні ЦВК, результати голосування в 143 окрузі за партії

Оновлено: після уточнення протоколу окружна комісія визнала, що Олександр Урбанський виграв з дещо більшим результатом – 17 тисяч 81 голос, що в процентному співвідношенні дорівнює 30.64%.