Close
Олександр Урбанський подарував Ізмаїлу новий стадіон зі штучним покриттям

Олександр Урбанський подарував Ізмаїлу новий стадіон зі штучним покриттям

Ізмаїл 22 жовтня отримав у подарунок від Олександра Урбанського міні-стадіон із штучним покриттям, який побудований судноремонтниками за підтримки Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є».

Новий стадіон розташувався в одному з найбільш густонаселених мікрорайонів міста і призначений для гри в міні-футбол, вуличний баскетбол та гандбол.

Відкривав унікальний не лише для столиці українського Придунав’я, а й усієї Одеської області майданчик кандидат у народні депутати України Олександр Урбанський, Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко, а також глава благодійного фонду Анатолій Урбанський.

За активну участь в реалізації проектів загальноміського значення, в здійсненні заходів міських програм, спрямованих на підвищення якості життя в місті, поліпшення благоустрою, розвиток інфраструктури міста, створення комфортних і безпечних умов життя для містян Олександр і Анатолій Урбанські нагороджені почесними грамотами «За турботу про місто», – оголосив у своєму виступі мер Ізмаїла Андрій Абрамченко.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський відвідав турнір з годзю-рю карате.

фото з сайту izmacity.com