Close
Мер Ізмаїла Андрій Абрамченко про роботу Олександра Урбанського

Мер Ізмаїла Андрій Абрамченко про роботу Олександра Урбанського

Народний депутат України Олександр Урбанський перетнув символічну позначку в «100 днів» роботи. Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко поділився своєю думкою щодо перших результатів роботи парламентаря.

– Андрій В’ячеславович, над якими проектами спільно з народним депутатом міська влада Ізмаїла працює сьогодні?

– Хочу зазначити, що починаючи з кінця минулого року, за безпосереднього сприяння народного депутата почалось фінансування низки масштабних проектів в Ізмаїлі за рахунок державного та обласного бюджетів. Наприклад, на капітальний ремонт дорожнього полотна по вул. Дзержинського (ділянка від вул. Білгород-Дністровської до вул. Топольної) планується виділити 10 млн. грн.. Остаточне рішення з цього питання має бути прийняте на сесії Одеської обласної ради. Це дуже серйозний проект.

Ще один важливий напрямок спільної діяльності – забезпечення фінансування міської охорони здоров’я, якій бракує 13 млн. грн.. Саме цієї суми поки не вистачає в тій субвенції з держбюджету, яка буде виділена на фінансування галузі у 2015 році. З цього питання ми разом з Олександром Ігоровичем виїжджали на нараду до губернатора області. На сьогоднішній день питання частково вирішене завдяки участі обласних департаменту фінансів та управління охорони здоров’я. Робота в цьому напрямку триває.

Наступний проект пов’язаний із забезпеченням безпеки на дорогах. За активної участі Олександра Урбанського в минулому році в нашому місті були споруджені світлофорні комплекси біля школи № 11 і на перетині проспектів Суворова та Леніна. В цьому році буде облаштований новий світлофорний вузол на перетині вулиць Болградської та Білгород-Дністровської. Це одна з найбільш аварійно небезпечних ділянок в Ізмаїлі. Роботи розпочнуться в середині місяця (розмова відбулась 9 лютого – ред.) та мають завершитись до кінця березня.

Сьогодні також продовжуються роботи в Клушинському сквері. Хочу зазначити, що вони почались в минулому році та, незважаючи на погодні умови, не переривались. На сьогоднішній день за сприяння Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є» тут підведені усі необхідні комунікації, у тому числі прокладений поливальний водопровід, здійснено планування території, обладнано зовнішнє освітлення, висаджені декоративні дерева. Нещодавно була облаштована бетонна чаша майбутнього світломузичного фонтану. Ми розраховуємо, що весь комплекс робіт у Клушинському сквері буде завершено у травні.

Активну участь Олександр Ігорович взяв в обговоренні питання, пов’язаного із зимовим утриманням доріг в Ізмаїльському та Ренійському районах. За його результатами було прийнято низку рішень, перші позитивні результати яких спостерігаються вже сьогодні.

За сприяння народного депутата Олександра Урбанського фондом «Придунав’є» було забезпечено фінансування салюту на площі Перемоги в новорічну ніч. Це було настільки масштабне та яскраве видовище, що його не можна обійти увагою.

– Які ділові та людські якості Олександра Урбанського допомагають вам в організації спільної продуктивної роботи?

– Перш за все, я хотів би відзначити такі його цінні якості як надзвичайна працездатність та відповідальність. Олександр Ігорович дуже товариська людина, постійно націлена на навчання. Він вбирає позитивний досвід інших буквально, як губка. І ще одна хороша якість – готовність до командної роботи. Сьогодні я можу впевнено сказати: ми – одна команда, і результати такої роботи очевидні. Якщо на майбутніх місцевих виборах буде спостерігатись такий же підхід, ми багато чого доб’ємось.

Стас СЄРОВ

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський в інтерв’ю розповів про свою роботу в парламенті, дорогах в Ізмаїлі, зверненнях в приймальні, а також про порти та економіку України.