Новини

Олександр Урбанський звернувся до Кабміну за ремонтом траси Одеса – Рені

кандидат в народные депутаты Украины, кандидат в депутаты Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, выборы, данные ЦИК, провокации, кандидат в народні депутати України, кандидат в депутати Верховної Ради України, Олександр Урбанський, вибори, данні ЦВК, провокації

Народний депутат України Олександр Урбанський звернувся до Прем’єр-міністра та Міністра інфраструктури з проханням виділити 70 мільйонів гривень на проведення ремонту траси М-15 на ділянці Рені – Ізмаїл – Татарбунари.

У зверненні зазначено, що на цій ділянці 170-306 км траси дорога практично знищена, а сполучення між населеними пунктами – паралізовано. Однак, міжнародна траса М-15 є частиною європейського маршруту Е-87 Одеса – Констанца – Ізмір – Анталія та європейського коридору “Чорноморське економічне співробітництво”.

У зв’язку із незадовільним станом дороги на проїзд відрізка шляху в 200 км легковим автомобілем необхідно 4-4,5 години, а громадським транспортом – 6 годин“, – підкреслив Олександр Урбанський і додав, що через стан дороги також зростає кількість ДТП та швидко виходить з ладу транспорт. А це, в свою чергу, призводить до того, що підприємці відмовляються від роботи, пов’язаної із перевезенням пасажирів та вантажів по цьому маршруту або ж виставляють на свої послуги вкрай високу ціну, через що більшість населення цих районів опинились відрізаними від решти України.

При цьому на ремонт дороги у 2015 році з держбюджету виділено всього 2,4 млн. грн., які також будуть витрачені на встановлення дорожніх знаків, нанесення розмітки та прибирання узбіч. Хоча лише на якісний аварійний ремонт дороги необхідно 700 млн. грн..

Нагадаємо, що раніше Олександр Урбанський вже звертався до парламентського комітету з питань бюджету з пропозицією профінансувати ремонт найпроблемніших ділянок доріг навколо Ізмаїла.

You may also like

More in:Новини

Александр Урбанский, Олександр Урбанський, внутренний водный транспорт, внутрішній водний транспорт Новини

Олександр Урбанський: Розроблений нами законопроект «Про внутрішній водний транспорт» має всі шанси стати законом

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував законопроект № ...
народный депутат Украины, нардеп, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, встреча с гражданами, отчет, отчет за 2017 год, пгт Суворово, народний депутат України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, звіт, звіт за 2017 рік, смт Суворове, зустріч з громадянами Новини

Олександр Урбанський: «Уряд вирішив відмовитись від добровільності в об’єднанні громад та перейти до примушування. Чого очікувати Придунав’ю?”

Народний депутат VIII скликання та президент Благодійного фонду «Придунав’є»Олександр Урбанський розповів про зміну підходу Кабінета ...