Close
В Ізмаїлі 1 вересня стало днем подарунків до Дня знань

В Ізмаїлі 1 вересня стало днем подарунків до Дня знань

У День першого дзвоника Ізмаїл приймав довгоочікувані подарунки. Найзначнішим став новий світлофорний об’єкт, встановлений за підтримки керівництва ТОВ «Судноремонтне підприємство «Дунайсудносервіс» на перехресті проспекту Суворова та вулиці Короленка – біля загальноосвітньої школи №11.

Ми чекали цього багато років, – розповіла директор загальноосвітньої школи №11, депутат Ізмаїльської міської ради Лариса Єгорівна Курис. – І я висловлюю величезну подяку міському голові Андрію В’ячеславовичу Абрамченку і нашому спонсору Олександру Ігоровичу Урбанському за турботу про дітей.

Це приклад приватно-державного партнерства, – зазначив Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко, нагадавши, що в минулому році за участю заводу «Дунайсудносервіс» біля загальноосвітньої школи №11 була капітально відремонтована вулиця Короленка, яка з’єднує два мікрорайони. – Сьогодні завдяки заводу «Дунайсудносервіс» перехрестя вулиці Короленка та проспекта Суворова стало повністю регульованим. Це безпосередньо стосується безпеки жителів міста.

Як з’ясувалось, Олександр Урбанський, у якого 1 вересня в школу пішли син і дочка, подбав про безпеку школярів не лише Ізмаїла, а й Одеси:

У школи, де вчаться мої діти, перехрестя було нерегульованим, і ми теж поставили світлофор, щоправда, пішохідний. Про цифри говорити не люблю, хоча це коштує грошей, але це робиться не для красного слівця, а для безпеки. Це насправді дуже важливо.

Після огляду встановленого світлофора Олександр Урбанський відправився на святкування Дня знань в ЗОШ №11. Підприємець прийшов в одну з найстаріших шкіл Ізмаїла не з порожніми руками – п’ять нових комп’ютерів будуть встановлені в комп’ютерному класі.

Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаил, школа №11, светофор, компьютеры, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїл, світлофор, комп'ютери

У століття високих технологій це вкрай необхідно для навчального процесу, – пояснив вибір подарунка Олександр Урбанський.

А мер Ізмаїла Андрій Абрамченко повідомив, що протягом цього місяця влада міста планує продовжити роботи з будівництва дитячого майданчика та футбольних полів.

В цьому нам також допомогає «Дунайсудносервіс», – підкреслив мер Ізмаїла.

Нагадаємо, раніше ізмаїльські судноремонтники відправили допомогу в АТО.