Новини Ізмаїльского району

В Ізмаїлі 1 вересня стало днем подарунків до Дня знань

кандидат в народные депутаты Украины, кандидат в депутаты Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаил, школа №11, светофор, компьютеры, кандидат в народні депутати України, кандидат в депутати Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїл, світлофор, комп'ютери

У День першого дзвоника Ізмаїл приймав довгоочікувані подарунки. Найзначнішим став новий світлофорний об’єкт, встановлений за підтримки керівництва ТОВ «Судноремонтне підприємство «Дунайсудносервіс» на перехресті проспекту Суворова та вулиці Короленка – біля загальноосвітньої школи №11.

Ми чекали цього багато років, – розповіла директор загальноосвітньої школи №11, депутат Ізмаїльської міської ради Лариса Єгорівна Курис. – І я висловлюю величезну подяку міському голові Андрію В’ячеславовичу Абрамченку і нашому спонсору Олександру Ігоровичу Урбанському за турботу про дітей.

Це приклад приватно-державного партнерства, – зазначив Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко, нагадавши, що в минулому році за участю заводу «Дунайсудносервіс» біля загальноосвітньої школи №11 була капітально відремонтована вулиця Короленка, яка з’єднує два мікрорайони. – Сьогодні завдяки заводу «Дунайсудносервіс» перехрестя вулиці Короленка та проспекта Суворова стало повністю регульованим. Це безпосередньо стосується безпеки жителів міста.

Як з’ясувалось, Олександр Урбанський, у якого 1 вересня в школу пішли син і дочка, подбав про безпеку школярів не лише Ізмаїла, а й Одеси:

У школи, де вчаться мої діти, перехрестя було нерегульованим, і ми теж поставили світлофор, щоправда, пішохідний. Про цифри говорити не люблю, хоча це коштує грошей, але це робиться не для красного слівця, а для безпеки. Це насправді дуже важливо.

Після огляду встановленого світлофора Олександр Урбанський відправився на святкування Дня знань в ЗОШ №11. Підприємець прийшов в одну з найстаріших шкіл Ізмаїла не з порожніми руками – п’ять нових комп’ютерів будуть встановлені в комп’ютерному класі.

Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаил, школа №11, светофор, компьютеры, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїл, світлофор, комп'ютери

У століття високих технологій це вкрай необхідно для навчального процесу, – пояснив вибір подарунка Олександр Урбанський.

А мер Ізмаїла Андрій Абрамченко повідомив, що протягом цього місяця влада міста планує продовжити роботи з будівництва дитячого майданчика та футбольних полів.

В цьому нам також допомогає «Дунайсудносервіс», – підкреслив мер Ізмаїла.

Нагадаємо, раніше ізмаїльські судноремонтники відправили допомогу в АТО.

You may also like

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, Суворово, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, интервью, деятельность в округе, работа, ремонт дорог, платные дороги, экология, популизм, пиар, інтерв'ю, діяльність в окрузі, робота, ремонт доріг, платні дороги, екологія, популізм, піар Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський про затвердження Кабміном остаточного плану формування громад: “Ми повинні рухатися далі!”

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував рішення уряду, ...
Александр Урбанский, Олександр Урбанський, Измаил, Ізмаїл, Василевка, Василівка Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський проінспектував будівництво інфраструктурних об’єктів Ізмаїла та Василівки

13 травня народний депутат України VIII скликання, голова Благодійного фонду «Придунав’є» Олександр Урбанський відвідав Придунав’є, ...