Close

Олександр Урбанський про затвердження Кабміном остаточного плану формування громад: “Ми повинні рухатися далі!”

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував рішення уряду, яким затверджено остаточний план формування громад в Одеській області.

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, Суворово, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, интервью, деятельность в округе, работа, ремонт дорог, платные дороги, экология, популизм, пиар, інтерв'ю, діяльність в окрузі, робота, ремонт доріг, платні дороги, екологія, популізм, піар

Затверджений урядом план передбачає створення в Ізмаїльському районі Ізмаїльської міської територіальної громади (м.Ізмаїл), Саф’янської (Саф’яни, Матроска, Броска, Лощинівка, Багате, Ларжанка, Новонекрасівка, Старонекрасівка, Озерне, Очеретянка, Кислиця, Першотравневе, Муравлівка, Кам’янка, Утконосівка та Каланчак) і Суворовської громади (Суворове, Кирнички та Нова Покровка Ізмаїльського району, Приозерне і Старі Трояни Кілійського району, а також Острівне Арцизького району).

У Ренійському районі буде створена одна велика об’єднана територіальна громада (ОТГ), яка буде включати в себе всі населені пункти району.

А в Болградському районі створять п’ять громад: Болградську (м Болград, Залізничне, Табаки, Виноградівка, Оксамитне, Владичень), Василівську (Василівка, Каракурт, Баннівка, Голиця, Калчева), Городненську (Городнє, Олександрівка, Нові Трояни, Дмитрівка), Кубейську (Кубей, Оріхівка, Виноградне), а також Криничненську (Криничне та село Новоозерне Ізмаїльського району).

З інформацією по іншим районам можна ознайомитися тут.

Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, позиция, позиция Александра Урбанского, децентрализация, объединение громад, окончательный перспективный план объединения громад Придунавья, 2020, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, позиція, позиція Олександра Урбанського, децентралізація, об'єднання громад, остаточний перспективний план об'єднання громад Придунав'я

Як бачите, нам вдалося відстояти Суворовську громаду – з чим і вітаю жителів селища! Але, на жаль, затверджений план сподобався не всім. Втім, це і зрозуміло – в такому складному процесі врахувати інтереси всіх, щоб всі залишилися задоволені, практично неможливо. Я знаю про що кажу – ми намагалися …

І тим не менше Кабмін прийняв рішення та поставив крапку в цьому питанні. Настав час перегорнути цю сторінку, забути про інтриги, які створювали напруженість між селами та жителями сіл, і рухатися далі. Попереду ще дуже багато роботи. І ми повинні продовжити працювати на творення, ставлячи на чільне місце чіткі економічні розрахунки. І ми вміємо це робити!

Наша команда шостий рік демонструє чого можна домогтися, якщо не сидіти склавши руки, а старанно працювати. Хіба не пам’ятають жителі Суворове скільки сил було витрачено на те, щоб відремонтувати будівлю поліклініки? Або жителі Кирничок забули як ми займалися ремонтом амбулаторії, коли в успіх мало хто вірив? Все це було! Однак сьогодні результат видно всім.

Давайте ж продовжимо працювати на благо громад! Вже де-де, а в Придунав’ї це вміють!

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський прокоментував відмову уряду від добровільного об’єднання громад та перехід до примусового створення ОТГ.