Close
Ізмаїльські судноремонтники взяли шефство над театром

Ізмаїльські судноремонтники взяли шефство над театром

Ізмаїльський судноремонтний завод взяв шефство над Народним музично-драматичним театром міського Палацу культури імені Т.Г.Шевченка. Про це в театрі повідомив Олександр Урбанський.

В Ізмаїлі стартував новий театральний сезон. Мер міста Андрій Абрамченко привітав ізмаїльчан з цією подією:

Для нас дуже важливий театр. Коли до нас приїжджають гості, вони кажуть, що Ізмаїл має аристократичний наліт, який надає і наш театр, і наше культурне життя. Коли театр повернувся з Очакова (з XVIII Всеукраїнського фестивалю «Від Гіпаніса до Борисфена») ми підвели деякі підсумки: ми повинні бути першими – професіоналізм у нас кращий! Хочу поділитись приємною новиною – на правлінні “Дунайсудносервіс” прийняте рішення про шефство над нашим народним театром.

А коли на сцену піднявся голова правління ТОВ «Судноремонтне підприємство «Дунайсудносервіс» Олександр Урбанський, то подякував колективу театру за спектакль і підніс в подарунок БК ноутбук:

За нашою традицією приходити в гості з порожніми руками не можна… А для самого театру ми пошиємо костюми для наступних постановок.

А дещо пізніше вже в фойє БК Олександр Урбанський зізнався, що любов до театрального життя йому прищепила його бабуся, випускниця Одеського театрального училища, яка часто водила його і старшого брата в Театр юного глядача, Оперний, Український, Російський театри.

народный депутат, народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаил, театр, шефство, Измаильский судоремонтный завод, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїл, Ізмаїльський судоремонтний завод

– Театральне життя важливе для будь-якого міста, – каже Олександр Урбанський. – А для такого міста, як Ізмаїл, який є центром культури Придунав’я, це просто необхідно. Зараз ми обговорили, що трупі для виїзду в Молдову потрібні костюми. Театр такого рівня (і актори про це мріють!) може стати професійним. В основному, для цього потрібне фінансування. Ми будемо в цьому всіляко сприяти і допомагати.

Ми розуміємо, що необхідно театру, – запевнив Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко. – Костюми, декорації, можливість брати участь в конкурсах, виїжджати на гастролі. Професіоналізму у нас вистачає – він оцінений на всіх конкурсах першими і другими місцями. Шефство “Дунайсудносервіса” – це те, що було так необхідно нашому театру…

Нагадаємо, раніше судноремонтники встановили світлофори біля 11-ї ізмаїльської школи.