Close
Ізмаїльські судноремонтники відправили допомогу в АТО

Ізмаїльські судноремонтники відправили допомогу в АТО

У вівторок, 26 серпня, в 70-ту річницю визволення Ізмаїла від румунсько-фашистських загарбників в зону АТО відправився гуманітарний вантаж, зібраний на судноремзаводі.

Керівництво заводу відгукнулось на звернення нашого працівника, у якого в зоні АТО – син, – розповів власник заводу Анатолій Урбанський. – В наш час допомогти тим, хто стоїть на варті незалежності нашої Батьківщини, – справа честі.

Майор запасу прикордонних військ, начальник киснево-добувної станції заводу Микола Дущенко (колись командував прикордонною заставою «Копана балка» Ізмаїльського прикордонного загону) уточнив:

Мій син – підполковник, заступник начальника Білгород-Дністровського прикордонного загону – знаходиться на цьому напрямку (в зоні АТО), тому сам Бог мені звелів прийняти в цьому участь і доставити все необхідне хлопцям в зону АТО. Зі мною поїде ветеран прикордонних військ Сергій Вікторович Гуменюк. Спасибі Анатолію Ігоровичу та Олександру Ігоровичу Урбанським (власникам заводу), що підійшли до цього по-людськи та виділили кошти і на формування вантажу, і на його доставку. Але ініціатива виходила від них.

При комплектуванні «посилки» керівництво судноремзаводу вирішило з’ясувати, що потрібно нашим захисникам Батьківщини і закупило для них рації (20 комплектів по 2 рації), запчастини на вантажні автомобілі, теплу білизну, дощовики, куртки, воду, сигарети, тушонку і згущене молоко.

Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, помощь в АТО, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, допомога в АТО

Вантаж від судноремонтників поїде в зону АТО з «посилкою» від Ізмаїльського прикордонного загону та ветеранської організації:

Ми зателефонували командуванню загону і вирішили доставити на місце й допомогу, яку зібрали наші прикордонники, – пояснив Микола Дущенко.

Зауважимо, що це не перша гуманітарна допомога, відправлена братами Урбанськими в зону проведення антитерористичної операції.

З ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації створено клуб одеських бізнесменів, які небайдужі до ситуації в країні, – повідомив Анатолій Урбанський. – На території області сформирований батальон «Шторм», якому ми почасти допомогаємо.

…Машина виїхала з Ізмаїла 26 серпня в Одесу, де її довантажать, а потім відправиться на схід України.

– Ми зібрали те, що потрібно нашим захисникам, – підсумував Олександр Урбанський. – Думали відвезти бронежилети, спальники, але з’ясувалось, що цього не треба – наші хлопці там забезпечені. Вони ж і сказали, що їм зараз необхідно. Наприклад, зчеплення на ЗіЛ-131. Ось ми і знайшли це зчеплення. Та інше, що вони назвали. В наступному місяці треба буде щось ще – зберемо і відправимо.