Новини Ізмаїльского району

Ізмаїльські судноремонтники відправили допомогу в АТО

Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, помощь в АТО, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, допомога в АТО

У вівторок, 26 серпня, в 70-ту річницю визволення Ізмаїла від румунсько-фашистських загарбників в зону АТО відправився гуманітарний вантаж, зібраний на судноремзаводі.

Керівництво заводу відгукнулось на звернення нашого працівника, у якого в зоні АТО – син, – розповів власник заводу Анатолій Урбанський. – В наш час допомогти тим, хто стоїть на варті незалежності нашої Батьківщини, – справа честі.

Майор запасу прикордонних військ, начальник киснево-добувної станції заводу Микола Дущенко (колись командував прикордонною заставою «Копана балка» Ізмаїльського прикордонного загону) уточнив:

Мій син – підполковник, заступник начальника Білгород-Дністровського прикордонного загону – знаходиться на цьому напрямку (в зоні АТО), тому сам Бог мені звелів прийняти в цьому участь і доставити все необхідне хлопцям в зону АТО. Зі мною поїде ветеран прикордонних військ Сергій Вікторович Гуменюк. Спасибі Анатолію Ігоровичу та Олександру Ігоровичу Урбанським (власникам заводу), що підійшли до цього по-людськи та виділили кошти і на формування вантажу, і на його доставку. Але ініціатива виходила від них.

При комплектуванні «посилки» керівництво судноремзаводу вирішило з’ясувати, що потрібно нашим захисникам Батьківщини і закупило для них рації (20 комплектів по 2 рації), запчастини на вантажні автомобілі, теплу білизну, дощовики, куртки, воду, сигарети, тушонку і згущене молоко.

Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, помощь в АТО, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, допомога в АТО

Вантаж від судноремонтників поїде в зону АТО з «посилкою» від Ізмаїльського прикордонного загону та ветеранської організації:

Ми зателефонували командуванню загону і вирішили доставити на місце й допомогу, яку зібрали наші прикордонники, – пояснив Микола Дущенко.

Зауважимо, що це не перша гуманітарна допомога, відправлена братами Урбанськими в зону проведення антитерористичної операції.

З ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації створено клуб одеських бізнесменів, які небайдужі до ситуації в країні, – повідомив Анатолій Урбанський. – На території області сформирований батальон «Шторм», якому ми почасти допомогаємо.

…Машина виїхала з Ізмаїла 26 серпня в Одесу, де її довантажать, а потім відправиться на схід України.

– Ми зібрали те, що потрібно нашим захисникам, – підсумував Олександр Урбанський. – Думали відвезти бронежилети, спальники, але з’ясувалось, що цього не треба – наші хлопці там забезпечені. Вони ж і сказали, що їм зараз необхідно. Наприклад, зчеплення на ЗіЛ-131. Ось ми і знайшли це зчеплення. Та інше, що вони назвали. В наступному місяці треба буде щось ще – зберемо і відправимо.

You may also like

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, Суворово, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, интервью, деятельность в округе, работа, ремонт дорог, платные дороги, экология, популизм, пиар, інтерв'ю, діяльність в окрузі, робота, ремонт доріг, платні дороги, екологія, популізм, піар Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський про затвердження Кабміном остаточного плану формування громад: “Ми повинні рухатися далі!”

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував рішення уряду, ...
Александр Урбанский, Олександр Урбанський, Измаил, Ізмаїл, Василевка, Василівка Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський проінспектував будівництво інфраструктурних об’єктів Ізмаїла та Василівки

13 травня народний депутат України VIII скликання, голова Благодійного фонду «Придунав’є» Олександр Урбанський відвідав Придунав’є, ...