Новини

Парламентар від Придунав’я про закони для розвитку морської галузі України

Александр Урбанский, Урбанский, народный депутат Украины, транспортная сфера, водный транспорт, морская отрасль, Олександр Урбанський, Урбанський, народний депутат України, транспортна сфера, водний транспорт, морська галузь

Закони про внутрішній водний транспорт і про концесії морських портів, на думку народного депутата України, голови підкомітету з питань морського і річкового транспорту парламентського комітету з транспорту Олександра Урбанського, є необхідними для розвитку морської галузі України. Про це парламентар заявив в ході церемонії нагородження переможців 11-го Національного морського рейтингу України.

У коментарі виданню “Траса Е-95” Олександр Урбанський наголосив, що ця галузь давно очікує прийняття закону про концесії морських портів, який необхідний для залучення приватних інвестицій, у тому числі й іноземних.

– Ми, звичайно, можемо говорити про те, щоб здавати в оренду причали або інші об’єкти інфраструктури в будь-якому порту, але це не забезпечить іноземним інвесторам або їх кредиторам гарантії в тому обсязі, який вони вимагають, – зазначив Олександр Урбанський.

Також парламентар переконаний в необхідності законодавчого врегулювання механізму компенсацій приватних інвестицій в портову інфраструктуру. Це необхідно для стимулювання інвестицій в оновлення інфраструктури та нормального співробітництва інвесторів з Адміністрацією морських портів України.

Ще один закон, якого, за словами Олександра Урбанського, гостро не вистачає галузі – о внутреннем водном транспорте. Народний депутат переконаний, що його прийняття дозволить не лише вивести річкову інфраструктуру і перевезення по українських річках на новий рівень, а й сприятиме подальшому розвитку морських портів.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський запропонував оновити законодавство в сфері річкових перевезень.

You may also like

More in:Новини

Александр Урбанский, Олександр Урбанський, внутренний водный транспорт, внутрішній водний транспорт Новини

Олександр Урбанський: Розроблений нами законопроект «Про внутрішній водний транспорт» має всі шанси стати законом

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував законопроект № ...
народный депутат Украины, нардеп, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, встреча с гражданами, отчет, отчет за 2017 год, пгт Суворово, народний депутат України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, звіт, звіт за 2017 рік, смт Суворове, зустріч з громадянами Новини

Олександр Урбанський: «Уряд вирішив відмовитись від добровільності в об’єднанні громад та перейти до примушування. Чого очікувати Придунав’ю?”

Народний депутат VIII скликання та президент Благодійного фонду «Придунав’є»Олександр Урбанський розповів про зміну підходу Кабінета ...