Close
Під патронатом Олександра Урбанського в Ізмаїлі відбувся театральний конкурс серед дошкільнят

Під патронатом Олександра Урбанського в Ізмаїлі відбувся театральний конкурс серед дошкільнят

В Ізмаїлі під патронатом народного депутата України Олександра Урбанського підвели підсумки другого міського конкурсу театралізованих вистав у дошкільних навчальних закладах.

За умовами конкурсу в театралізованих постановках беруть участь вихованці дитсадків, їхні батьки, а також вихователі.

Це, на мою особисту думку, найцікавіший конкурс, – зізнався на святі помічник народного депутата України Олександра Урбанського Ігор Скоробреха.

На суд журі, як і в минулому році, було представлено безліч цікавих постановок, що заслужили похвалу та різноманітні нагороди.

Переможцем же другого конкурсу театрального мистецтва в цьому році визнано дитсадок «Парус», який вразив комісію своїм прочитанням казки «Лускунчик» та дивовижною майстерністю створення атмосфери зимової казки в різдвяний вечір.

Ігор Скоробреха від імені Олександра Урбанського привітав переможців і вручив головний приз – проектор, який може стати для педагогів гарною підмогою в роботі.

помощник народного депутата Украины, помощник депутата Верховной Рады Украины, помощник Александра Урбанского, Игорь Скоробреха, Измаил, городской конкурс театрализованных представлений в дошкольных учебных заведениях, театральный конкурс среди дошколят, 2015, помічник народного депутата України, помічник депутата Верховної Ради України, помічник Олександра Урбанського, Ігор Скоробреха, Ізмаїл, міський конкурс театралізованих вистав у дошкільних навчальних закладах, театральний конкурс серед дошкільнят

Нехай конкурс триває, нехай переможців буде більше, щоб кожен дитсадок отримав в подарунок такі проектори, – побажав помічник парламентаря.

Нагадаємо, раніше під патронатом Олександра Урбанського в Ізмаїлі пройшов масштабний фестиваль-конкурс талантів.