Новини

Олександр Урбанський: “Складне фінансове становище в країні не повинно стати вічною відмовкою в питанні ремонту траси Одеса – Рені”

народный депутат Украины, нардеп, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Одесса - Рени, ремонт трассы Одесса - Рени, народний депутат України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Одеса - Рені, ремонт траси Одеса - Рені

Народний депутат України Олександр Урбанський виступив із заявою щодо ремонту міжнародної траси М-15: «Складне фінансове становище в країні не повинно стати вічною відмовкою в питанні ремонту траси Одеса – Рені».

– Рятувати трасу Одеса – Рені потрібно терміново! Тому я, як народний депутат, займаюсь розробкою змін до державного бюджету для виділення коштів на ремонт автодороги між Одесою, Ізмаїлом та Рені.

Нагадаю, це траса міжнародного значення, яка з’єднує Україну з Молдовою та країною ЄС – Румунією. Крім того, стан цієї дороги гальмує розвиток портів і підприємств на півдні області, бізнес відмовляється від транзиту, та й люди, що живуть за 700-800 кілометрів від столиці не повинні відчувати себе покинутими центральною владою.

Я вже ініціював ремонт цієї траси, коли тільки формувався бюджет 2015 року, але в умовах жорсткої економії гроші так і не були виділені. Будьмо реалістами, далеко не всі чиновники бачили і відчули на собі як можна 7 годин їхати 300 кілометрів, втрачаючи колеса по дорозі. Тому багато часу було витрачено, щоб пояснити керівникам, які живуть в Києві, наскільки важлива ця дорога для України.

Голова Укравтодору на моє запрошення приїжджав до нас на південь, і він визнав – дорога на 97 відсотків втратила свої характеристики. Нещодавно я ще раз нагадав Сергію Підгайному про нашу проблему, на що він відповів, що дорогу почнуть ремонтувати ґрунтовно, як тільки Кабінет міністрів виділить гроші.

Так, в країні складне фінансове становище, але це не повинно стати вічною відмовкою в цьому питанні!

На початку місяця у мене була зустріч і з міністром інфраструктури – тепер Андрій Пивоварський теж обізнаний про жахливий стан цієї транспортної артерії і обіцяв докласти всіх зусиль, щоб гроші знайшлись.

Ось уже й Михайло Саакашвілі пообіцяв, що на ремонт траси в цьому році будуть виділені гроші.

Я дуже сподіваюсь, що разом із новим губернатором області це питання ми нарешті вирішимо. Документ про зміни до держбюджету планую подати в найкоротші терміни до Верховної Ради. Обіцяю якнайшвидше його проходження через транспортний комітет, в якому я працюю – там вже давно знають і співчувають нашій проблемі. Слово за бюджетним комітетом і Кабінетом міністрів.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський у своєму депутатському зверненні попросив Кабмін виділити 70 млн. грн. на ремонт траси Одеса – Рені.

You may also like

More in:Новини

Александр Урбанский, Олександр Урбанський, внутренний водный транспорт, внутрішній водний транспорт Новини

Олександр Урбанський: Розроблений нами законопроект «Про внутрішній водний транспорт» має всі шанси стати законом

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував законопроект № ...
народный депутат Украины, нардеп, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, встреча с гражданами, отчет, отчет за 2017 год, пгт Суворово, народний депутат України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, звіт, звіт за 2017 рік, смт Суворове, зустріч з громадянами Новини

Олександр Урбанський: «Уряд вирішив відмовитись від добровільності в об’єднанні громад та перейти до примушування. Чого очікувати Придунав’ю?”

Народний депутат VIII скликання та президент Благодійного фонду «Придунав’є»Олександр Урбанський розповів про зміну підходу Кабінета ...