Close
Фонд Урбанського “Придунав’є” встановив в Ізмаїлі перший спортмайданчик для малюків

Фонд Урбанського “Придунав’є” встановив в Ізмаїлі перший спортмайданчик для малюків

Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є» до Міжнародного дня захисту дітей подарував ізмаїльським дітлахам перший в місті дитячий спортивний майданчик. Його встановленням у дитсадку «Дзвіночок» займались судноремонтники.

Діти отримали футбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчики, багато спеціальних снарядів, щоб малюки розвивали спритність рук і ніг, навчились тримати рівновагу та влучно попадати в ціль, стрибати в довжину, лавірувати в лабіринтах, бігати, підтягуватись – тобто, зміцнювати своє здоров’я.

На свято відкриття майданчика в дитсадку прийшли помічник народного депутата України Ігор Скоробреха та мер Ізмаїла Андрій Абрамченко.

помощник народного депутата Украины, помощник депутата Верховной Рады Украины, помощник Александра Урбанского, Игорь Скоробреха, Измаил, детский сад "Колокольчик", открытие детской спортивной площадки, открытие детской площадки, 2015, помічник народного депутата України, помічник депутата Верховної Ради України, помічник Олександра Урбанського, Ігор Скоробреха, Ізмаїл, дитячий сад "Дзвіночок", відкриття дитячого спортивного майданчика, відкриття дитячого майданчика

Після урочистого перерізання стрічки на новому спортмайданчику відбулось невеличке спортивне свято. А завершив його «дитячий салют» – в небо злетіли жовто-блакитні повітряні кулі.

Такі майданчики зі спортивними елементами, які розраховані на малюків та відповідають усім вимогам безпеки, з’являться у всіх дитсадках, – пообіцяв на святі Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко. – Цей майданчик є експериментальним і тестовим. Ми подивимось, як він буде функціонально застосований у дитячому саду. Але дітки її вже облюбували.

Цей майданчик – приклад соціально орієнтованого бізнесу, який бере участь в житті міста, – підкреслив Андрій Абрамченко. – Сьогодні в місті реалізується ряд спільних проектів, і в середині червня ми будемо здавати Клушинський сквер, аналогів якому в Одеській області немає. А в серпні – вересні в місті додасться спортмайданчиків під відкритим небом.

Нагадємоп, раніше за підтримки фонду Урбанського ігрові майданчики з’явились в дитячих садах Ізмаїла та Старої Некрасівки.