Новини

Олександр Урбанський закликав відродити річкове судноплавство на Дністрі

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, судоходство, Днестр, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, судноплавство, Дністер

Народний депутат Олександр Урбанський взяв участь у спільному засіданні депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Молдова та Групи дружби з Україною Парламенту Республіки Молдова.

В ході засідання парламентар підняв питання про необхідність розвитку судноплавства на річці Дністер.

Необхідно задуматися про перспективи судноплавства по річці Дністер. Так, порт Білгород-Дністровський може стати «південними воротами Молдови» і зокрема, використовуватись для перевалки зерна, – звернувся до учасників засідання Олександр Урбанський.

Народний депутат повідомив, що були проведені необхідні розрахунки, які показують, що для відновлення судноплавства необхідно зробити днопоглиблювальні роботи в двох точках, поставити буї та вирішити питання з митно-пропускним режимом.

Олександр Урбанський нагадав, що в даний час на розгляді Верховної Ради знаходиться законопроект «Про внутрішній водний транспорт», який в разі прийняття відкриє внутрішні водні шляхи України для заходу іноземних суден.

У свою чергу, голова Комісії парламенту Республіка Молдова з питань зовнішньої політики і європейської інтеграції Віолетта Іванова зауважила, що для відродження судноплавства «необхідно, щоб в Дністрі була вода». Молдовська представниця звернула увагу на необхідність узгоджених дій в тому, що стосується будівництва Україною Дністровського гідровузла.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський заявив, що в разі прийняття закону «Про внутрішній водний транспорт» Україну накриє бум суднобудування.

You may also like

More in:Новини

Александр Урбанский, Олександр Урбанський, внутренний водный транспорт, внутрішній водний транспорт Новини

Олександр Урбанський: Розроблений нами законопроект «Про внутрішній водний транспорт» має всі шанси стати законом

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував законопроект № ...
народный депутат Украины, нардеп, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, встреча с гражданами, отчет, отчет за 2017 год, пгт Суворово, народний депутат України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, звіт, звіт за 2017 рік, смт Суворове, зустріч з громадянами Новини

Олександр Урбанський: «Уряд вирішив відмовитись від добровільності в об’єднанні громад та перейти до примушування. Чого очікувати Придунав’ю?”

Народний депутат VIII скликання та президент Благодійного фонду «Придунав’є»Олександр Урбанський розповів про зміну підходу Кабінета ...