Close
Олександр Урбанський привітав ізмаїльчан з Днем флоту

Олександр Урбанський привітав ізмаїльчан з Днем флоту

Народний депутат України Олександр Урбанський привітав працівників Ізмаїльського порту з Днем працівників морського і річкового флоту України.

— Хочу привітати зі святом і побажати миру, добра, добробуту, рідної землі під ногами, мирного неба над головою і, найголовніше, висловити вам свою вдячність, — почав свій виступ Олександр Урбанський. — Мені, дійсно, дуже приємно усвідомлювати, що в нашому рідному місті є таке потужне, прогресивне і таке, що активно розвивається, підприємство як Ізмаїльський морський торговельний порт! Такими показниками роботи як на сьогодні у Ізмаїльського порту, може похвалитися далеко не кожен порт. І в цьому заслуга як керівника підприємства, який зумів згуртувати колектив і грамотно організувати роботу, так і кожного працівника. Хочу побажати довгих років роботи всього колективу, ще більшого розвитку, хороших показників роботи і, звичайно ж, прибутку!

Привітали портовиків також мер Ізмаїла Андрій Абрамченко, який відзначив, що морегосподарський комплекс історично є базою економічного розвитку центру українського Придунав’я, і директор порту Андрій Єрохін.

А після урочистої церемонії вручення нагород з нагоди професійного свята народний депутат Олександр Урбанський, мер Ізмаїла Андрій Абрамченко і директор ДП «ІзмМТП» Андрій Єрохін відкрили оновлену дошку пошани підприємства.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський привітав з 30-річним ювілеєм дитсадок «Журавлик» у Кирничках.