Close
Олександр Урбанський відвідав відкриття відновленого меморіалу в Рені

Олександр Урбанський відвідав відкриття відновленого меморіалу в Рені

Народний депутат України Олександр Урбанський відвідав урочисте відкриття в місті Рені відреставрованого пам’ятника історії «Братська могила 187 російських воїнів, учасників російсько-турецької і Першої світової воєн».

Стан обеліска із білого мармуру, встановленого в 1937 році в пам’ять загиблих від ран солдатів, вже давно був неналежним і з кожним роком лише погіршувався.

Щоб вирішити цю проблему Ренійський міська рада в жовтні 2017 року прийняла його на свій баланс, що дозволило виділяти на його ремонт кошти з міського бюджету.

У реставрації меморіалу взяли участь і місто, і містяни, і румунське товариство «Культ героїв». Прийшов на допомогу і Благодійний фонд Урбанського “Придунав’є”, завдяки якому виготовили старий міський герб, який раніше висів на колоні під скульптурним зображенням орла.

— У нас дуже багата і складна історія регіону, — зазначив народний депутат України Олександр Урбанський. – Такі пам’ятники – данина нашій історії, нашим предкам. Тут поховані воїни різних держав. Але чим більше таких пам’ятників ми будемо відновлювати, тим більше ми будемо розуміти те, що переживаємо зараз.

На завершення заходу присутні поклали квіти до відновленого пам’ятника полеглим воїнам.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський привітав жителів Рені з Днем міста.