Close
Олександр Урбанський привітав жителів Ізмаїла з Днем міста

Олександр Урбанський привітав жителів Ізмаїла з Днем міста

Народний депутат України Олександр Урбанський привітав жителів Ізмаїла з 428-річчям міста.

Святкування Дня міста в Ізмаїлі проходило яскраво і з розмахом! І навіть погана погода не могла зіпсувати святкового настрою багатотисячній аудиторії.

День міста – це свято, коли ми всі можемо зібратися і віддати належне нашому місту. Ми пишаємося нашим містом! Ми пишаємося нашою історією! Ми будуємо сьогодення і віримо в майбутнє! Ми знаємо, що наше місто буде краще! Ми знаємо, що нашим містом будуть пишатися наші діти! І ми все для цього зробимо! Зі святом вас, дорогі друзі!, – звернувся до мешканців та гостей міста мер Ізмаїла Андрій Абрамченко.

– Я впевнений, що наше місто заслуговує лише самого кращого, тому що наше місто – найкраще місто на землі! І це наша з вами заслуга! Ми його зробили таким і будемо продовжувати робити його найкрасивішим, найохайнішим, найкомфортнішим і найбезпечнішим містом на землі! Тому що ми на це заслуговуємо! З Днем народження, улюблений Ізмаїл! Всім нам добра і миру!, – привітав ізмаїльчан голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

Вітаю наш улюблений, прекрасний Ізмаїл з такою серйозною датою – 428 років прекрасної і багатої історії! І сьогодні ми з вами, як сучасники, робимо все, щоб він став ще кращим, ще облаштованішим і ще гарнішим! З Днем міста, улюблений Ізмаїл! З Днем міста, дорогі ізмаїльчани, – привітав усіх народний депутат України Олександр Урбанський.

Про те як проходило святкування Дня міста в Ізмаїлі можна дізнатись на сайті Благодійного фонду Урбанського “Придунав’є”.

Нагадаємо, раніше День міста святкували жителі Рені.