Close
Олександр Урбанський проінспектував хід ремонтних робіт в Утконосівці

Олександр Урбанський проінспектував хід ремонтних робіт в Утконосівці

Народний депутат України Олександр Урбанський відвідав село Утконосівка Ізмаїльського району та проінспектував хід робіт на об’єктах бюджетного фінансування.

Олександр Урбанський відвідав будинок, який готується під житло лікаря. Це один з об’єктів, який ремонтується в рамках субвенції з держбюджету на соціально-економічний розвиток району в розмірі 6,664 млн. грн.

Парламентар побачив, що роботи ведуться хорошими темпами: будівельники закінчують покрівельні роботи і утеплюють фасад. Ще потрібно замінити електропроводку, підлогу, вікна та двері, облаштувати водогін, каналізацію, опалювальну систему (буде встановлено твердопаливний котел з можливістю переходу на електрообігрів).

Також народний депутат відвідав дитсадок «Бджілка». Тут завершуються роботи по заміні старих дерев’яних вікон на металопластикові, завдяки чому діти будуть менше хворіти.

Ми завершуємо заміну старих вікон на сучасні енергозберігаючі в усіх соціальних установах Ізмаїльського району, а це дитсадки, школи, амбулаторії, – зазначив Олександр Урбанський. – За рахунок реалізації програми енергозбереження місцеві бюджети зможуть направляти зекономлені кошти на вирішення інших проблем – наприклад, з благоустрою. Це один із прикладів ефективної взаємодії бюджетів усіх рівнів. І я впевнений, що саме в такому форматі нам і потрібно працювати.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський відвідав Стару Некрасівку.