Close
Олександр Урбанський відвідав міжнародний етнофестиваль «Мерцишор»

Олександр Урбанський відвідав міжнародний етнофестиваль «Мерцишор»

Народний депутат України Олександр Урбанський 17 березня відвідав міжнародний фестиваль «Мерцишор – 2018», який відбувся в селі Плавні Ренійського району. Мерцишор – це традиційне свято молдавського народу, який зустрічає весну піснями і танцями.

Учасниками фестивалю виступили самодіяльні колективи Ренійського, Кілійського і Савранського районів Одеської області, а також гості з Молдови та Румунії. А почесними гостями на ньому були голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, Ренійський міський голова Ігор Плехов, голова Ренійської районної ради Олег Зуєв, голова Ренійської райдержадміністрації Петро Дамаскін та інші.

З великим задоволенням приїхав сьогодні на цей фестиваль , – зізнався Олександр Урбанський. – «Мерцишор» об’єднує багатьох талановитих і активних жителів української Бессарабії! Фестиваль з кожним роком стає все яскравіше і популярніше! І мені приємно привітати всіх з цим чудовим святом і від щирого серця подякувати всім причетним до його проведення!

народный депутат, народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Мэрцишор, Мэрцишор-2018, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Плавни, Плавні, Мерцишор, Мерцишор-2018

Втретє вітаю учасників фестивалю молдавської культури «Мерцишор», – зазначив у своєму привітанні Анатолій Урбанський. – В цьому році він проходить в селі Плавні Ренійського району та в статусі міжнародного. Пишаюся Одеською областю та її багатонаціональним виглядом!

З чудовим народним святом привітали учасників та гостей фестивалю також президент Всеукраїнської молдавської асоціації Анатолій Фетеску і голова Ренійської районної молдавського національно-культурного товариства «Ізвор» Валерій Бабере, які також приїхали в Плавні (найменше молдавське село Ренійського району).

Фестиваль «Мерцишор» вирішено проводити в усіх молдавських селах Ренійського району, – зазначив голова Ренійської районної молдавського національно культурного товариства «Ізвор» Валерій Бабере. – І ми вдячні народному депутату України Олександру Урбанському, голові Одеської обласної ради Анатолію Урбанському, Благодійному фонду «Придунав’є» та всім, хто допоміг нам провести це чудове свято молдавської культури.

Нагадаємо, фестиваль молдавской культуры «Мерцишор» з 2015 року проходить під патронатом народного депутата України Олександра Урбанського і за підтримки Благодійного фонду «Придунав’є».