Новини

Олександр Урбанський прийняв присягу народного депутата України і звернувся до виборців

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, принятие присяги, удостоверение народного депутата Украины, вхождение во фракцию БПП, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, прийняття присяги, посвідчення народного депутата України, входження до фракції Блоку Петра Порошенка

Отримавший перемогу на 143 одномандатному виборчому окрузі Олександр Урбанський 27 листопада прийняв присягу і офіційно став парламентарем.

Вперше депутати Верховної Ради читали присягу хором. Текст зачитував діючий спікер Олександр Турчинов. Після цього депутати поставили свої підписи під текстом присяги.

Олександр Урбанський отримав посвідчення народного депутата України і звернувся до виборців через пресу:

Шановні жителі Придунав’я. Почалась парламентська робота. Хочу подякувати вам за підтримку і довіру. Я знаю, що голосуючи на виборах, ви вибирали парламент не для бійок і суперечок, а для роботи. Нам потрібно сьогодні думати в першу чергу про те, як стабілізувати ситуацію в країні та розвивати нашу економіку. У парламенті я буду представляти інтереси кожного з вас і докладу максимум зусиль щоб виправдати вашу довіру.

Я планую працювати там, де стане в нагоді мій професійний досвід: в транспортному комітеті, оскільки саме транспорт забезпечує так багато робочих місць в нашому регіоні. Тим часом на окрузі Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є» продовжує працювати, і ми зробимо ще багато добрих справ – разом!

Попереду у нас багато роботи. Моє головне завдання у Верховній Раді України – виконання програми, з якою я йшов на вибори, і яку підтримала більшість жителів нашого регіону. В Ізмаїлі потрібно закінчити реконструкцію дитячого садка «Світлячок» та поліклініки, завершити будівництво Палацу спорту. Необхідно газифікувати села і селища. Багато доріг в регіоні потребують капітального ремонту, потрібно вирішувати проблеми водопостачання. Проблем дуже багато.

Ви вже знаєте – партія “Сильна Україна” до Верховної Ради не пройшла. Виконати усе намічене можна лише при ефективній співпраці з владою. Вирішення важливих для жителів Придунав’я проблем неможливе без фінансування з державного бюджету і без законодавчої підтримки. В цьому питанні немає політики – це, перш за все, моя відповідальність як депутата перед виборцями.

З повагою, Олександр Урбанський

You may also like

More in:Новини

Александр Урбанский, Олександр Урбанський, внутренний водный транспорт, внутрішній водний транспорт Новини

Олександр Урбанський: Розроблений нами законопроект «Про внутрішній водний транспорт» має всі шанси стати законом

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував законопроект № ...
народный депутат Украины, нардеп, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, встреча с гражданами, отчет, отчет за 2017 год, пгт Суворово, народний депутат України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, звіт, звіт за 2017 рік, смт Суворове, зустріч з громадянами Новини

Олександр Урбанський: «Уряд вирішив відмовитись від добровільності в об’єднанні громад та перейти до примушування. Чого очікувати Придунав’ю?”

Народний депутат VIII скликання та президент Благодійного фонду «Придунав’є»Олександр Урбанський розповів про зміну підходу Кабінета ...