Close
Олександр Урбанський привітав жителів Ларжанки з Днем села

Олександр Урбанський привітав жителів Ларжанки з Днем села

Народний депутат України Олександр Урбанський відвідав свято, присвячене 180-й річниці заснування села Ларжанка Ізмаїльського району.

Святкуванню Дня села передувала хвилина мовчання, якою вшанували пам’ять пішовшого з життя сільського голови Анатолія Ніколаєва. Після цього в.о. сільського голови Алла Шевченко відкрила урочисту частину свята, розпочавши з інформування про зміни в селі.

— Мене дуже тішить ставлення до нашого села влади вищого рівня, — зазначила Алла Шевченко. – За найактивнішої участі народного депутата України Олександра Урбанського і голови Одеської обласної ради Анатолія Урбанського завершуються роботи з капітального ремонту дороги Броска-Матроска-Ларжанка. Підведена гілка газопроводу «Ларжанка – Нова Некрасівка – Озерне», а в кінці вересня будуть замінені вікна в Ларжанському НВК!

У свою чергу, народний депутат України Олександр Урбанський почав своє привітання з визнання:

— Я у вас на Дні села вперше. Думав: не запрошують – може, переживаєте, що дорога погана і що не доїду… Як з’ясувалось, не було традиції. Дорога зроблена. Вітаю вас із цим і з Днем села! Для мене було дивно, що село засноване переселенцями з Молдавії, а сьогодні велика частина жителів – українці. Це тому, що не важливо, хто і звідки приїхав, тому що всі ми – жителі однієї великої і красивої країни – України. Все що робиться – це результат роботи команди на славу Ларжанки, Ізмаїльського району, Придунав’я і всієї України. І хочу подякувати нашому Президенту за прийняте вольове рішення про виділення грошей на ремонт дороги Броска-Матроска-Ларжанка – вона в нас вже є. Дякую депутатам сільської та районної рад за участь в цій роботі. Дякую всім, хто робить все, щоб наша Україна була кращою і для нас, і для майбутніх поколінь!

Після цього почесні гості вручили жителям села грамоти Одеської обласної ради, Ізмаїльської РДА та районної ради, а місцеві артисти продемонстрували свої таланти на спеціально організованому святковому концерті.

Нагадаємо, раніше народный депутат Олександр Урбанський привітав з Днем міста жителів Рені.