Close
Олександр Урбанський і Павло Унгурян відвідали фестиваль «Українська Бессарабія»

Олександр Урбанський і Павло Унгурян відвідали фестиваль «Українська Бессарабія»

Народний депутат України Олександр Урбанський разом з колегою Павлом Унгуряном відвідали четвертий етап фестивалю мистецтв «Українська Бессарабія», який проходив в Ізмаїлі.

Фестиваль «Українська Бессарабія» почався в Кілії з «Молитви за Україну», продовжився в Акерманській фортеці концертом Національного академічного оркестру народних інструментів України. Потім в селі Першетравневе Ізмаїльського району пройшло свято «Спортивні прапори Бессарабії». Наступною ж локацією стала столиця українського Придунав’я – місто Ізмаїл.

Гала-концерт, на якому виступили кращі таланти Ізмаїла та Ізмаїльського району проходив на алеї Дружби народів. Тут же виступив і хедлайнер фестивалю – Національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського.

Відкриваючи фестиваль, Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко подякував усім, хто бачить в місті південну точку стабільності України.

– Ізмаїльчани цінують мир, спокій та стабільність. І сьогодні разом з вами ми дякуємо нашим гостям за надану можливість разом відпочити і відсвяткувати цей чудовий день!, – звернувся до присутніх Андрій Абрамченко.

Президент оргкомітету фестивалю, голова міжфракційного комітету «За духовність, мораль і здоров’я України» Павло Унгурян підкреслив, що фестиваль покликаний об’єднати нас навколо віри в Бога, любові до ближнього і до своєї Батьківщини.

— Коли ми планували цей фестиваль, ми вирішили, що хочемо, щоб кожна бюджетна копійка витрачалася на те, щоб українці були разом, єдині, — зазначив у своєму виступі Павло Унгурян. — Ми всі – діти України, і ми за те, щоб тут був мир і ніхто не розхитував ситуацію.

А народний депутат України Олександр Урбанський підкреслив, що ніщо настільки не зближує людей і не робить їх настільки доброзичливими як мистецтво.

— Давайте будемо добрішими і дбайливіше ставитися один до одного. Адже в єдності наша сила і гарантія миру, — закликав усіх присутніх Олександр Урбанський.

А голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський зазначив, що проведений фестиваль це результат тривалої і ретельної командної роботи.

— Слава Ізмаїлу – стабільному мирному і доброзичливому місту! І слава Україні! — звернувся до всіх учасників фестивалю Анатолій Урбанський.

Завершиться ж фестиваль 29 вересня в місті Рені грандіозною «Бесарабською сюїтою дружби».

Нагадаємо, на запрошення Олександра Урбанського село Кирнички відвідав президент Федерації футболу України.