Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський і Павло Унгурян відвідали фестиваль «Українська Бессарабія»

народный депутат, народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаил, фестиваль, "Украинская Бессарабия", народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїл, фестиваль "Українська Бессарабія"

Народний депутат України Олександр Урбанський разом з колегою Павлом Унгуряном відвідали четвертий етап фестивалю мистецтв «Українська Бессарабія», який проходив в Ізмаїлі.

Фестиваль «Українська Бессарабія» почався в Кілії з «Молитви за Україну», продовжився в Акерманській фортеці концертом Національного академічного оркестру народних інструментів України. Потім в селі Першетравневе Ізмаїльського району пройшло свято «Спортивні прапори Бессарабії». Наступною ж локацією стала столиця українського Придунав’я – місто Ізмаїл.

Гала-концерт, на якому виступили кращі таланти Ізмаїла та Ізмаїльського району проходив на алеї Дружби народів. Тут же виступив і хедлайнер фестивалю – Національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського.

Відкриваючи фестиваль, Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко подякував усім, хто бачить в місті південну точку стабільності України.

– Ізмаїльчани цінують мир, спокій та стабільність. І сьогодні разом з вами ми дякуємо нашим гостям за надану можливість разом відпочити і відсвяткувати цей чудовий день!, – звернувся до присутніх Андрій Абрамченко.

Президент оргкомітету фестивалю, голова міжфракційного комітету «За духовність, мораль і здоров’я України» Павло Унгурян підкреслив, що фестиваль покликаний об’єднати нас навколо віри в Бога, любові до ближнього і до своєї Батьківщини.

— Коли ми планували цей фестиваль, ми вирішили, що хочемо, щоб кожна бюджетна копійка витрачалася на те, щоб українці були разом, єдині, — зазначив у своєму виступі Павло Унгурян. — Ми всі – діти України, і ми за те, щоб тут був мир і ніхто не розхитував ситуацію.

А народний депутат України Олександр Урбанський підкреслив, що ніщо настільки не зближує людей і не робить їх настільки доброзичливими як мистецтво.

— Давайте будемо добрішими і дбайливіше ставитися один до одного. Адже в єдності наша сила і гарантія миру, — закликав усіх присутніх Олександр Урбанський.

А голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський зазначив, що проведений фестиваль це результат тривалої і ретельної командної роботи.

— Слава Ізмаїлу – стабільному мирному і доброзичливому місту! І слава Україні! — звернувся до всіх учасників фестивалю Анатолій Урбанський.

Завершиться ж фестиваль 29 вересня в місті Рені грандіозною «Бесарабською сюїтою дружби».

Нагадаємо, на запрошення Олександра Урбанського село Кирнички відвідав президент Федерації футболу України.

You may also like

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, Суворово, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, интервью, деятельность в округе, работа, ремонт дорог, платные дороги, экология, популизм, пиар, інтерв'ю, діяльність в окрузі, робота, ремонт доріг, платні дороги, екологія, популізм, піар Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський про затвердження Кабміном остаточного плану формування громад: “Ми повинні рухатися далі!”

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував рішення уряду, ...
Александр Урбанский, Олександр Урбанський, Измаил, Ізмаїл, Василевка, Василівка Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський проінспектував будівництво інфраструктурних об’єктів Ізмаїла та Василівки

13 травня народний депутат України VIII скликання, голова Благодійного фонду «Придунав’є» Олександр Урбанський відвідав Придунав’є, ...