Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський допоміг закласти церкву в Саф’янах

кандидат в народные депутаты Украины, кандидат в депутаты Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, Сафьяны, церковь, закладка капсулы, поддержка храмов, кандидат в народні депутати України, кандидат в депутати Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїльський район, Саф'яни, церква, закладка капсули, підтримка храмів

Кандидат у народні депутати України Олександр Урбанський 22 жовтня в селі Саф’яни Ізмаїльського району взяв участь в урочистій закладці капсули на місці, де постане раніше зруйнована Свято-Введенська церква.

Як розповіли селяни, відсутність церкви – велика проблема для села, оскільки настоятелю церкви отцю Пантелеймону доводиться проводити служби в будівлі колишнього дитсадка – навпроти того місця, де розпочато будівництво православного храму.

На урочистій службі окрім Олександра Урбанського були присутні також священнослужителі та благочинний церков Ізмаїльського округу о. Сергій, Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко, а також родичі нинішнього Президента України Петра Порошенка: його сестра і тітка (а ось батько Петра Олексійовича приїхати не зміг – прихворів).

Священнослужителі розповіли, що храм будуватиметься за підтримки низки громадських організацій та окремих громадян, наприклад, кандидата у народні депутати Олександра Урбанського – його внесок у відновлення зруйнованої колись церкви був відзначений грамотою митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела.

Нова церква зможе вмістити 100-150 прихожан.

Ми давно збираємо гроші на церкву, – зізналась одна з мешканок села. – Але все ніяк зібрати не могли… Дякувати Богу, тепер ми знаємо, що церква в Саф’янах буде!

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський відвідав відкриття в Рені реконструйованого пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

фото з сайту izmacity.com

You may also like

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, Суворово, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, интервью, деятельность в округе, работа, ремонт дорог, платные дороги, экология, популизм, пиар, інтерв'ю, діяльність в окрузі, робота, ремонт доріг, платні дороги, екологія, популізм, піар Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський про затвердження Кабміном остаточного плану формування громад: “Ми повинні рухатися далі!”

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував рішення уряду, ...
Александр Урбанский, Олександр Урбанський, Измаил, Ізмаїл, Василевка, Василівка Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський проінспектував будівництво інфраструктурних об’єктів Ізмаїла та Василівки

13 травня народний депутат України VIII скликання, голова Благодійного фонду «Придунав’є» Олександр Урбанський відвідав Придунав’є, ...