Close
Олександр Урбанський допоміг закласти церкву в Саф’янах

Олександр Урбанський допоміг закласти церкву в Саф’янах

Кандидат у народні депутати України Олександр Урбанський 22 жовтня в селі Саф’яни Ізмаїльського району взяв участь в урочистій закладці капсули на місці, де постане раніше зруйнована Свято-Введенська церква.

Як розповіли селяни, відсутність церкви – велика проблема для села, оскільки настоятелю церкви отцю Пантелеймону доводиться проводити служби в будівлі колишнього дитсадка – навпроти того місця, де розпочато будівництво православного храму.

На урочистій службі окрім Олександра Урбанського були присутні також священнослужителі та благочинний церков Ізмаїльського округу о. Сергій, Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко, а також родичі нинішнього Президента України Петра Порошенка: його сестра і тітка (а ось батько Петра Олексійовича приїхати не зміг – прихворів).

Священнослужителі розповіли, що храм будуватиметься за підтримки низки громадських організацій та окремих громадян, наприклад, кандидата у народні депутати Олександра Урбанського – його внесок у відновлення зруйнованої колись церкви був відзначений грамотою митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела.

Нова церква зможе вмістити 100-150 прихожан.

Ми давно збираємо гроші на церкву, – зізналась одна з мешканок села. – Але все ніяк зібрати не могли… Дякувати Богу, тепер ми знаємо, що церква в Саф’янах буде!

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський відвідав відкриття в Рені реконструйованого пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

фото з сайту izmacity.com