Новини

Звернення Олександра Урбанського до виборців

кандидат в народные депутаты Украины, кандидат в депутаты Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, выборы, обращение к избирателям, кандидат в народні депутати України, кандидат в депутати Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, вибори, звернення до виборців

Кандидат у народні депутати України по 143 одномандатному виборчому округу Олександр Урбанський звернувся до виборців з приводу кампанії брехливих публікацій і спроб очорнити його ім’я, яка розгорнулась у виборчому окрузі.

Шановні виборці!

Приймаючи пропозицію Ізмаїльського міського голови Андрія Абрамченка висунути мою кандидатуру на таку відповідальну посаду, я, перш за все, думав про те, що наш край – Придунав’я – може і має жити краще. І це не просто слова або формальність.

Я переконаний, що, об’єднавши зусилля, ми, дійсно, можемо це зробити. За доказами далеко ходити не треба – команда, з якою я йду на вибори, своєю працею вже довела, що зміни можливі.

Команда міського голови Андрія Абрамченка, з яким ми вже декілька років тісно взаємодіємо з найрізноманітніших питань, зробила багато, щоб Ізмаїл став красивим, затишним містом, в якому комфортно жити і планувати майбутнє.

Будь-які вибори – це конкуренція. Це боротьба ідей, дискусія про те, яким шляхом йти нашому регіону в перспективі.

Коли наша команда вийшла на старт передвиборного марафону, ми були готові до такої боротьби, тому що наша програма напрацьовувалась не один місяць. Раз за разом об’їжджаючи міста і села Придунав’я, ми бачили працьовитих людей, щедру землю. Десятки зустрічей, сотні і тисячі людей навколо. Це все ви, шановні земляки!

Ваші питання і проблеми стали основою, тим фундаментом, на якому наша команда стала будувати свою роботу.

Але ми не уявляли, що окремі сили вирішать боротися не в полі політичної дискусії, а просто будуть поливати брудом тих, хто веде кампанію чесно і відкрито.

В останні дні багато хто з вас зіткнулись з «виданнями», наповненими брехнею, спробами очорнити мене і команду, з якою я йду на вибори.

Це робиться від слабкості, від усвідомлення того, що невідомі автори не можуть навести жодного факту по суті, від страху, що владу у них відберуть. Політики з вчорашнього дня уже зробили все, що могли, – вони були частиною тієї корупційної системи, замість планомірної роботи ділили посади і намагались «контролювати потоки», влаштовували провокації в різних містах України та бійки у Верховній Раді…

Чи це потрібно сьогодні усім нам?

Ні і ще раз ні!

Як і всім вам, мені також набридли політики з вчорашнього дня, їх необов’язковість, гра в слова і лже-патріотизм, який вони демонструють раз на п’ять років, щоб отримати місце в парламенті.

Вони не знають, чим живе наш регіон, чим живемо ми з вами. Зате вони відмінно навчилися маніпулювати важким становищем людей, в яке самі ж усіх і загнали. Адже так просто потім можна принести продуктові набори, подарунки дітям або запропонувати продукти «зі знижкою», щоб продемонструвати «турботу»… Вони брешуть постійно і натхненно, не соромлячись розповідаючи як про свої заслуги про те, що було зроблено державою чи зовсім іншими людьми.

Мета цієї брехні проста: захистити свої «схеми» і «теми», не дати здоровим силам прийти у владу і почати працювати на благо всіх, а не маленької обмеженої групки.

Сьогодні країна перевертає сторінку колишнього життя, намагаючись вибудувати новий парламент, якому належить багато працювати, щоб на українській землі запанував мир.

Я вірю в мудрість народу, який за останні роки дуже добре побачив і зрозумів, до чого призводять промови політиків та їхні порожні обіцянки.

Впевнений і в тому, що ми не дамо обдурити себе, якою б яскравою і привабливою не була обгортка у цій брехні.

А найголовніше – я впевнений: правда сильніша, ніж брехня!

З повагою,

Олександр Урбанський, кандидат у народні депутати України по 143-му виборчому округу

 

You may also like

More in:Новини

Александр Урбанский, Олександр Урбанський, внутренний водный транспорт, внутрішній водний транспорт Новини

Олександр Урбанський: Розроблений нами законопроект «Про внутрішній водний транспорт» має всі шанси стати законом

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував законопроект № ...
народный депутат Украины, нардеп, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, встреча с гражданами, отчет, отчет за 2017 год, пгт Суворово, народний депутат України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, звіт, звіт за 2017 рік, смт Суворове, зустріч з громадянами Новини

Олександр Урбанський: «Уряд вирішив відмовитись від добровільності в об’єднанні громад та перейти до примушування. Чого очікувати Придунав’ю?”

Народний депутат VIII скликання та президент Благодійного фонду «Придунав’є»Олександр Урбанський розповів про зміну підходу Кабінета ...