Close
В Ізмаїлі на перетині двох проспектів встановлять 28 світлофорів

В Ізмаїлі на перетині двох проспектів встановлять 28 світлофорів

В Ізмаїлі на перетині проспектів Леніна та Суворова до Дня міста будуть встановлені 28 світлофорів і три додаткові секції. Допоможе в цьому Ізмаїльський судноремонтний завод.

Роботи розпочаті сьогодні і я сподіваюся, що протягом двох-трьох тижнів вони будуть завершені. За обсягами вони дуже великі. Коли ізмаїльчани побачать ту кількість світлофорів і конструкцій, вони зрозуміють, наскільки складний цей об’єкт. Майже кожні два тижні на цьому перехресті відбувається ДТП. Я сподіваюсь, що із введенням світлофорного об’єкта цього більше не буде, – завив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко. – “Дунайсудносервіс” вклав в обладнання майже півмільйона і проводить роботи своїми силами. Коли цей об’єкт з’явиться, жителі відразу побачать результат.

Як приклад міський голова навів світлофор, встановлений до 1 вересня біля одинадцятої школи. За словами Андрія Абрамченка, до нього вже звикли і пішоходи, і водії, а транспортне сполучення стало більш організованим, що позитивно позначиться на безпеці ізмаїльчан.

У свою чергу, голова правління судноремонтного підприємства «Дунайсудносервіс» Олександр Урбанський повідомив, що все обладнання для світлофорного вузла вже придбано.

Ми плануємо здати світлофорний вузол до 1 жовтня. Поки не бачу причин для перенесення термінів на іншу дату. Хіба що погодні умови можуть перешкодити… Вже приступили до первинних монтажних робіт. Роботи будуть вестися в режимі, який дозволить закінчити роботи в строк. Якщо потрібно, будемо працювати і вночі. Нам не звикати – у нас заводи працюють і в три зміни, – заявив Олександр Урбанський.

Нагадаємо, раніше ізмаїльські судноремонтники взяли шефство над театром.