Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський: «Ізмаїльські судноремонтні заводи допоможуть Ізмаїлу в разі віялових відключень електроенергії»

кандидат в народные депутаты Украины, кандидат в депутаты Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаил, веерные отключения электроэнергии, совещание, кандидат в народні депутати України, кандидат в депутати Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїл, віялові відключення електроенергії, нарада

В Ізмаїлі життєво важливі об’єкти під час віялових відключень не залишаться без енергопостачання – його забезпечать два судноремонтні заводи.

Про це повідомив перший заступник міського голови Ізмаїла Родіон Абашев на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Наказ Міненерго про віялові відключення діє з 1 вересня, – нагадав Родіон Абашев. – Дефіцит енергосистема вже відчуває, і ми завчасно готуємось до такої ситуації. Ми провели моніторинг усіх виробничих потужностей і визначили, що лише судноремзаводи в змозі надати резервні джерела живлення, – у них є справне обладнання. Сама ситуація може виникнути в будь-який момент. А може і не відбутись. Але як тільки така ситуація виникне, відразу ж вступає в силу план, за яким судноремзаводи включають свої потужності, РЕМ забезпечує мережу, щоб були заживлені лікарні, школи, дитсадки, котельні та насосні, – і ми переходимо на такий режим роботи. Плановий графік, розроблений ІРЕМ, знаходиться на узгодженні, ми оприлюднимо його – це відкритий документ.

Перший заступник мера Ізмаїла повідомив, що допомога судноремзаводів забезпечить 10% від споживаної містом електроенергії, а час роботи резервних джерел живлення залежить лише від кількості палива.

Думаю, що у нас палива буде достатньо для будь-якої ситуації, – запевнив чиновник.

У свою чергу, голова правління ТОВ «Судноремонтне підприємство «Дунайсудносервіс» Олександр Урбанський повідомив, що процес узгодження дій влади і судноремзавода тривав тиждень.

Рішення було прийнято дуже швидко, – розповів Олександр Урбанський. – План-схему розробляли разом з обленерго, питання не затягувалось. Якщо запрацює схема резервного енергопостачання, то працювати будуть і наші штатні фахівці, і енергетики міста.

Олександр Урбанський підкреслив, що обладнання утримується в належному стані і періодично проходить планові перевірки:

Ми отримали підтвердження, що можемо використовувати це обладнання, що ми і будемо робити в разі необхідності, – повідомив Олександр Урбанський. – Скажу, що така схема роботи не нова. Років 50 тому в Іллічівську енергопостачання міста забезпечував теплохід, який стояв в порту з працюючим дизель-генератором, і цього було досить цілому місту. Зрозуміло, що сьогодні одного теплохода мало: ми двома судноремонтними заводами, на жаль, не зможемо забезпечити весь Ізмаїл. Але ми зможемо підтримати життєво важливі об’єкти: інфекційну лікарню, лікарню водників, госпіталь, районну та міську лікарні, пологовий будинок, онколікарню, котельні, а також насосні мережі водопостачання та водовідведення. Думаю, нічого не буде складного в подачі в реверсному режимі електроенергії на місто. Наявні потужності дозволять забезпечити 1300 кВт/год.

Сьогодні судноремонтні заводи – єдині підприємства, які можуть надати таке обладнання, – підкреслив Родіон Абашев.

Нагадаємо, раніше ізмаїльські судноремонтники взяли шефство над театром.

You may also like

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, Суворово, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, интервью, деятельность в округе, работа, ремонт дорог, платные дороги, экология, популизм, пиар, інтерв'ю, діяльність в окрузі, робота, ремонт доріг, платні дороги, екологія, популізм, піар Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський про затвердження Кабміном остаточного плану формування громад: “Ми повинні рухатися далі!”

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував рішення уряду, ...
Александр Урбанский, Олександр Урбанський, Измаил, Ізмаїл, Василевка, Василівка Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський проінспектував будівництво інфраструктурних об’єктів Ізмаїла та Василівки

13 травня народний депутат України VIII скликання, голова Благодійного фонду «Придунав’є» Олександр Урбанський відвідав Придунав’є, ...