Close
Олександр Урбанський звернувся до Міністерства інфраструктури для повернення електрички Одеса – Ізмаїл

Олександр Урбанський звернувся до Міністерства інфраструктури для повернення електрички Одеса – Ізмаїл

Народний депутат України від 143 виборчого округу Олександр Урбанський відправив депутатське звернення на ім’я міністра інфраструктури Андрія Пивоварського з проханням повернути щоденну електричку Одеса – Ізмаїл.

Парламентар підкреслив у своїй заяві, що виступає за швидке вирішення цього питання.

На цих вихідних я особисто бачив наслідки ДТП на трасі між Татарбунарами та Ізмаїлом, яка виникла виключно через розбиту дорогу. Водій не впорався з керуванням, а його автомобіль дуже сильно постраждав – він був змушений повертатися на евакуаторі… Питання доріг в регіоні – наболіле, про це говорять всі жителі району, – зазначив Олександр Урбанський.

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, обращение, электричка Одесса-Измаил, возвращение электрички, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, звернення, електричка Одеса-Ізмаїл, повернення електрички

Окрім парламентаря за повернення цієї електрички виступили й депутати Одеської обласної ради, проголосувавши на сесії за направлення відповідних звернень до голови Одеської ОДА та Одеської залізниці.

Народні обранці пропонують повернути щоденну електричку Одеса – Ізмаїл, яка курсувала б двічі на день, хоча б у зимовий період.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський звернувся до бюджетного комітету Верховної Ради з пропозицією профінансувати ремонт самих розбитих ділянок доріг під Ізмаїлом.