Close
Олександр Урбанський відвідав населені пункти свого округу

Олександр Урбанський відвідав населені пункти свого округу

Народний депутат України від 143 виборчого округу в рамках робочої поїздки до округу відвідав місто Ізмаїл, а також села Плавні, Владичень та Виноградівка.

Спочатку Олександр Урбанський відвідав дитячий садок «Ластівка» в селі Плавні Ренійського району – тут відкривали сучасний дитячий майданчик. Оскільки хлопцям зовсім ніде було грати, нових гойдалок з нетерпінням чекали і вихователі, і діти, які з цієї нагоди розучили вірші і пісні.

Після урочистого відкриття майданчика співробітники дитсадка попросили парламентаря також допомогти з облаштуванням території, на якій влітку проводяться дитячі свята. Олександр Урбанський пообіцяв, що навесні, як тільки дозволить погода, буде привезений цемент і двір буде оновлено.

А після концерту і спілкування з дітьми та їх вихователями Олександр Урбанський відправився подивитись якість проведених робіт на території храму. Тут завдяки Благодійному фонду Урбанського «Придунав’є» була облаштована територія, відремонтований паркан і покрівля церкви.

Плавненська сільська голова Віра Карталяну повідомила, що в селі сподіваються навесні поставити дах на дзвіницю.

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, поездка в округ, Ренийский район, Плавни, храм, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, поїздка в округ, Ренійський район, Плавні

Відразу після цього Олександр Урбанський відвідав і фельдшерсько-акушерський пункт. Його співробітники давно скаржились на проблеми з опаленням, і депутат пообіцяв допомогти із заміною труб. Також парламентар подарував медичному відділенню мопед. Як зізнались медики, подарунок їм припав до душі, оскільки давно його потребували – обсягу бензину, який виділяється для швидкої допомоги, недостатньо, а обслуговувати хворих треба швидко і ефективно.

Далі Олександр Урбанський відправився в село Владичень Болградського району, де під його егідою відкрився перший турнір з волейболу, про який давно мріяли в школі.

На змагання з’їхались шість команд з різних сіл Придунав’я, а проходило воно у шкільному спортзалі. Народний депутат України Олександр Урбанський пообіцяв зробити цей турнір традиційним.

Олександр Урбанський відвідав населені пункти свого округу

Спорт – важлива складова нашого суспільства, оскільки формує характер молодих людей. Ми проводимо міжрайонні змагання, і це крім виховання духу, сподіваюсь, виховає і єдність між районами, між нашими селами, – заявив Олександр Урбанський.

А для більшого престижу турніру Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є» не лише виготовив кубки переможців, а й заснував призові фонди за перше, друге і третє місце – як додатковий стимул для спортсменів.

Також крім проведення турніру з волейболу, Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є» встановив нові вікна по всьому фасаду будівлі школи, завдяки чому в класах стало тепло і світло.

Олександр Урбанський відвідав населені пункти свого округу

Наступним пунктом призначення став дитячий садок «Джерельце» в селі Виноградівка Болградського району. З початком зимових канікул, тут почнеться ремонт туалету, який в останній раз здійснювали ще 30 років тому. На виділені Олександром Урбанським кошти вже закупили необхідні будматеріали: плитку, труби і сантехніку.

Також Олександр Урбанський зустрівся з жителями Виноградівки. У людей накопичилось чимало питань про роботу Верховної Ради, особливості нового бюджету та про плани депутата з розвитку регіону.

Відповідальність депутата не закінчується датою проведення виборів – вона повинна бути постійною. І, була б моя воля, я б усіх депутатів загнав в мажоритарку, щоб кожен переживав за свій округ і намагався щось в ньому зробити… Якщо ми будемо продовжувати настільки ефективно працювати, як зараз – я приїхав, вислухав ваші пропозиції – то можете завжди розраховувати, що я намагатимусь їх вирішити і зроблю все, що від мене залежить, – пообіцяв Олександр Урбанський.

В ході поїздки по округу, народний депутат також відвідав Ізмаїл. У міському палаці культури відбувся благодійний концерт «Танцююче місто», в рамках акції «Добро творити легко». Такий проект – свого роду танцювальна битва різних творчих колективів району, а його головна мета – допомога онкохворим дітям. Після концерту глядачі, оцінили виступи кожного творчого колективу внесками в іменні скарбнички і зібрали понад 6 тисяч гривень. Взяв участь в проекті і Олександр Урбанський.

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, поездка в округ, Измаил, благотворительный концерт «Танцующий город», акция «Добро творить легко», народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, поїздка в округ, Ізмаїл, благодійний концерт «Танцююче місто», акція «Добро творити легко»

Не залишився байдужим Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є» і до наслідків ситуації на сході України. На сьогоднішній день в інтернаті Ізмаїльського військово-морського ліцею живуть і вчаться 8 дітей з Луганська. Викладачі та однолітки намагаються допомогти хлопцям адаптуватися на новому місці і забути ті страшні події, які їм довелося пережити. А щоб зробити життя дітей більш комфортним та зручним, Олександр Урбанський подарував Ізмаїльському морському ліцею пральну машину, ліжка та тумбочки.

Під час свого візиту в Ізмаїл, Олександр Урбанський проінспектував також хід робіт з будівництва Клушинського скверу. Рішення про його створення міська влада і народний депутат прийняли цієї осені, оскільки тут був непривабливий пустир. Головною ж окрасою скверу повинен стати фонтан.

На даний момент тут встановили ліси, щоб ми могли заливати чашу фонтану. Вже зроблено основу, покладена гідроізоляція, і будуть робитися бортики самої чаші фонтану, – прокоментував побачене Олександр Урбанський.

Парламентар зізнається, що в такий непростий для нашої країни час вирішувати проблеми регіонів непросто – державний бюджет 2015 року – самий стриманий за весь час незалежної України. Але існують ще багато державних програм, працює Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є», а це значить, спільними зусиллями можна зробити дуже багато для рідного краю – впевнений народний депутат України Олександр Урбанський.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський зустрівся з жителями Болградського району та відповів на їхні запитання.