Close
Олександр Урбанський зустрівся з жителями Суворово і відповів на їхні запитання

Олександр Урбанський зустрівся з жителями Суворово і відповів на їхні запитання

Кандидат у народні депутати України Олександр Урбанський зустрівся з жителями смт. Суворове Ізмаїльського району та побував на відкритті дитячого майданчика.

Питання жителів Суворово стосувались як поточних процесів в країні та стану справ на сході країни, так і старих проблем, серед яких – стан доріг, перспективи повернення вкладів до Сбербанку, безкоштовність медичних послуг і т.д.

Я не буду вам брехати і не стану обіцяти, що «завтра все стане чудово», – перш за все, тому, що не хочу ховати від вас очі, – зізнався Олександр Урбанський. – Є те, що можна зробити сьогодні і зараз. А є те, що можливо вирішити, лише маючи важелі впливу на чиновників. Саме тому я йду в парламент. Вирішуються всі проблеми – якщо їх вирішувати, а не шукати пояснення їх існуванню.

Відповівши на запитання мешканців селища про себе, Олександр Урбанський відправився на дитяче свято за участю ростових ляльок Ізмаїльського міського палацу культури імені Т.Г.Шевченка з нагоди відкриття дитячого майданчика, де привітав усіх присутніх з визначною подією:

Добре, коли у наших дітей є можливість відпочити на такому майданчику – красивому та безпечному. Коли діти ростуть в оточені турботи дорослих, в державі стає більше самодостатніх громадян, які сміливо беруть на себе вирішення проблем і дбають про тих, кому потрібна допомога. Щиро радий, що в Придунав’ї стає все більше таких ігрових майданчиків.

Нагадаємо, раніше дитячий майданчик був облаштований в селі Утконосівка Ізмаїльського району.