Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський проконтролював хід робіт в Ізмаїлі

кандидат в народные депутаты Украины, кандидат в депутаты Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Благотворительный фонд Урбанского "Придунавье", Измаил, контроль строительных работ, кандидат в народні депутати України, кандидат в депутати Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Благодійний фонд Урбанського "Придунав'є", Ізмаїл, контроль будівельних робіт

У суботу, 4 жовтня, кандидат у народні депутати України Олександр Урбанський разом з міським головою Ізмаїла Андрієм Абрамченком побував на об’єктах, що будуються за фінансування Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є».

Першим об’єктом перевірки стало перехрестя проспектів Суворова і Леніна. Тут встановлюють опори, на яких протягом наступного тижня буде змонтовано світлофорне та освітлювальне обладнання.

Конструкція, яка з’єднає 34-метровий простір між цими опорами, вже виготовляється на судноремонтному заводі, – розповів Олександр Урбанський. – Роботи планується завершити до кінця наступного тижня.

Наступним об’єктом інспекції став пам’ятник Т.Г.Шевченку. Тут практично завершені роботи з благоустрою території, прилеглої до пам’ятника Кобзарю, а також закінчився капітальний ремонт самого постаменту.

Тут побудований поливальний водопровід, проведено санітарну обрізку дерев, встановлено опори для зовнішнього освітлення території, при цьому сам пам’ятник оновлений, постамент і прилегла територія викладені плиткою, – повідомив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко. – По периметру площі, яка незабаром буде офіційно названа ім’ям Тараса Григоровича Шевченка, будуть встановлені прапори. До речі, ізмаільчани вже відзначають, що у зв’язку з кардинальним оновленням квіткових клумб площа Шевченка візуально стала ширшою і світлішою.

Після цього мер Ізмаїла Андрій Абрамченко і кандидат у народні депутати України Олександр Урбанський відвідали дитячі майданчики, що будуються на вулиці Івана Франка, та міні-стадіон на проспекті Леніна 14 і 14/1.

Олександр Урбанський запевнив, що ці об’єкти будуть здані до кінця жовтня.

Ми проводимо благоустрій Ізмаїла, бо розуміємо: місто повинно бути комфортним для проживання, – заявив Олександр Урбанський. – Саме тому ми третій рік будуємо дитячі майданчики, а в цьому році приступили до будівництва міні-стадіону. Ми прислухаємось до думки місцевих мешканців, щоб врахувати думку кожного.

Мер міста Андрій Абрамченко нагадав, що в місті за підтримки Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є» реалізується ряд програм – з будівництва дитячих майданчиків, світлофорів, міні-стадіонів, ремонту і будівництву пам’ятників, закладання парків.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський пообіцяв, що ізмаїльські судноремонтні заводи допоможуть місту в разі віялових відключень електроенергії.

You may also like

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, Суворово, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, интервью, деятельность в округе, работа, ремонт дорог, платные дороги, экология, популизм, пиар, інтерв'ю, діяльність в окрузі, робота, ремонт доріг, платні дороги, екологія, популізм, піар Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський про затвердження Кабміном остаточного плану формування громад: “Ми повинні рухатися далі!”

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував рішення уряду, ...
Александр Урбанский, Олександр Урбанський, Измаил, Ізмаїл, Василевка, Василівка Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський проінспектував будівництво інфраструктурних об’єктів Ізмаїла та Василівки

13 травня народний депутат України VIII скликання, голова Благодійного фонду «Придунав’є» Олександр Урбанський відвідав Придунав’є, ...