Close
Олександр Урбанський проконтролював хід робіт в Ізмаїлі

Олександр Урбанський проконтролював хід робіт в Ізмаїлі

У суботу, 4 жовтня, кандидат у народні депутати України Олександр Урбанський разом з міським головою Ізмаїла Андрієм Абрамченком побував на об’єктах, що будуються за фінансування Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є».

Першим об’єктом перевірки стало перехрестя проспектів Суворова і Леніна. Тут встановлюють опори, на яких протягом наступного тижня буде змонтовано світлофорне та освітлювальне обладнання.

Конструкція, яка з’єднає 34-метровий простір між цими опорами, вже виготовляється на судноремонтному заводі, – розповів Олександр Урбанський. – Роботи планується завершити до кінця наступного тижня.

Наступним об’єктом інспекції став пам’ятник Т.Г.Шевченку. Тут практично завершені роботи з благоустрою території, прилеглої до пам’ятника Кобзарю, а також закінчився капітальний ремонт самого постаменту.

Тут побудований поливальний водопровід, проведено санітарну обрізку дерев, встановлено опори для зовнішнього освітлення території, при цьому сам пам’ятник оновлений, постамент і прилегла територія викладені плиткою, – повідомив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко. – По периметру площі, яка незабаром буде офіційно названа ім’ям Тараса Григоровича Шевченка, будуть встановлені прапори. До речі, ізмаільчани вже відзначають, що у зв’язку з кардинальним оновленням квіткових клумб площа Шевченка візуально стала ширшою і світлішою.

Після цього мер Ізмаїла Андрій Абрамченко і кандидат у народні депутати України Олександр Урбанський відвідали дитячі майданчики, що будуються на вулиці Івана Франка, та міні-стадіон на проспекті Леніна 14 і 14/1.

Олександр Урбанський запевнив, що ці об’єкти будуть здані до кінця жовтня.

Ми проводимо благоустрій Ізмаїла, бо розуміємо: місто повинно бути комфортним для проживання, – заявив Олександр Урбанський. – Саме тому ми третій рік будуємо дитячі майданчики, а в цьому році приступили до будівництва міні-стадіону. Ми прислухаємось до думки місцевих мешканців, щоб врахувати думку кожного.

Мер міста Андрій Абрамченко нагадав, що в місті за підтримки Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є» реалізується ряд програм – з будівництва дитячих майданчиків, світлофорів, міні-стадіонів, ремонту і будівництву пам’ятників, закладання парків.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський пообіцяв, що ізмаїльські судноремонтні заводи допоможуть місту в разі віялових відключень електроенергії.