Close
Олександр Урбанський зустрівся з лікарями та рідними постраждалих від вибуху в Ізмаїлі

Олександр Урбанський зустрівся з лікарями та рідними постраждалих від вибуху в Ізмаїлі

Народний депутат України Олександр Урбанський зустрівся з лікарями та родичами постраждалих в результаті вибуху в Ізмаїлі.

Зустріч відбулась в Одесі, куди потерпілих перевезли з Ізмаїла для надання допомоги в опіковому відділенні Одеського обласного клінічного центру (колишня лікарня водників).

З ініціативи Олександра Урбанського найважчого пацієнта – мангальщика Олександра з термічними опіками 80% тіла без бюрократичних процедур вдалось негайно доставити з Ізмаїла до Києва.

Завідувач опіковим відділенням Одеського обласного клінічного центру Сергій Вікторович Тацюк поінформував мене про стан тих пацієнтів, які залишились тут, – розповів Олександр Урбанський. – У важкому стані на даний момент троє постраждалих, інші пацієнти швидко йдуть на поправку. Один з пацієнтів виписується сьогодні, ще один – до кінця наступного тижня. Медиків турбує стан Олександра, якого перевезли до Києва. У лікарів є оптимізм: транспортування пройшло успішно, стан пацієнта оцінюють як критичний, але стабільний. Наші лікарі – справжні професіонали, хочу подякувати їм за те, як багато вони зробили для постраждалих. У такій складній ситуації і при відсутності фінансування медицини їм вдається робити те, що здається неможливим. Нам обов’язково потрібно зберегти наш кадровий потенціал в Одесі та області.

Парламентар також повідомив, що Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є» виступить ініціатором спеціального гранту для молодих лікарів.