Close
Олександр Урбанський відвідав Перший болгарський різдвяний турнір з шахів

Олександр Урбанський відвідав Перший болгарський різдвяний турнір з шахів

Шаховий турнір під патронатом Олександра Урбанського пройшов 17-18 січня в Ізмаїлі. Ідея його проведення належить болгарським громадам Бессарабії.

Організатори змагань подякували Олександру Урбанського за допомогу в проведенні змагань, а також вручили подячну грамоту та пам’ятні подарунки.

Шахи розвивають наполегливість та вчать зосереджуватись над вирішенням поставленого завдання, а також розвивають вміння знаходити нестандартне вирішення проблеми. Впевнений, що цей турнір, який сьогодні є національним, стане Бесарабським і міжнародним, – зазначив у своєму виступі народний депутат України Олександр Урбанський.

У Першому шаховому турнірі взяли участь 28 спортсменів з Ізмаїла, Арциза, Рені та Болграду. Вік наймолодшого учасника становив 6 років, а найстаршого – за 70. За шаховими дошками в сім турів за швейцарською системою за перемогу боролись як початківці шахісти, так і майстри спорту.

Переможці отримали грамоти, кубки та пам’ятні подарунки, а всі учасники турніру – дипломи та добрі слова побажань перемог на майбутніх шахових турнірах.

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаил, шахматный турнир, болгарская община, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїл, шаховий турнір, болгарська громада

Нагадаємо, спортсмени назвали Олександра Урбанського меценатом 2014-го року.