Close
Олександр Урбанський відвідав відкриття в Рені реконструйованого пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам

Олександр Урбанський відвідав відкриття в Рені реконструйованого пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам

Кандидат у народні депутати України Олександр Урбанський відвідав урочисте відкриття реконструйованого пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам на площі Свободи в місті Рені.

Відкриваючи урочистий мітинг, лідер громадської організації воїнів-інтернаціоналістів Ренійського району Олег Чілакчі подякував тим, хто допоміг увічнити пам’ять загиблих солдат: депутатів ВРУ Сергія Куніцина і Антона Кіссе, депутата Одеської облради Юрія Маслова та кандидата у народні депутати України Олександра Урбанського.

Голова Одеської обласної Спілки ветеранів Афганістану Афанасій Радукан зазначив, що інтернаціональний обов’язок виконували понад 7 тисяч жителів Одеської області та 220 хлопців повернулися додому в «чорному тюльпані».

Я хочу подякувати Олександру Урбанському за те, що допоміг нам зберегти пам’ять про тих, хто залишився навіки молодим, – заявив Афанасій Радукан.

Мер Ізмаїла Андрій Абрамченко, який працює в одній команді з Олександром Урбанським, привітав Ренійське братство воїнів-інтернаціоналістів з черговою значущою подією і побажав подальшої плідної роботи.

Після цього містяни таі воїни-інтернаціоналісти поклали до пам’ятника живі квіти.

Ми приїхали на відкриття пам’ятника всією сім’єю, – розповідає мешканка Котловини Ніна Дейнека. – Приїхали, тому що мій син служив в Афганістані. Відкриття пам’ятника – велика подія для нашого району. Не можу не сказати, що Олександр Урбанський багато зробив і для нашого села. Встановлено дитячий ігровий майданчик у дворі дитячого садка, такий же будується в центрі села. У нашому Будинку культури, в школі і дитячому садку встановлені нові вікна та двері. Але мені особливо імпонує інтелігентність Урбанського: виступаючи перед виборцями, він жодного поганого слова не сказав про своїх опонентів.

Такої брудної передвиборної кампанії я ще не бачив, – продовжив розмову воїн-інтернаціоналіст з Долинського Іван Мунтяну. – Якби всі кандидати, замість того, щоб друкувати листівки і переводити папір, робили добрі справи! Мені, наприклад, боляче дивитися, як в лікарні санітарки переносять на руках важких хворих з першого на четвертий поверхПобудуйте в лікарні ліфт, зробіть будь-яку іншу потрібну людям справу. Ось кандидат Урбанський – справжній мужик-господарник! Він підняв судноремонтний завод, дуже багато зробив для Ізмаїла і зараз робить для Ренійського району – таких людей треба підтримувати.

А під кінець святкування всіх чекала польова кухня, солдатська каша і “афганські” пісні.

Нагадаємо, раніше за підтримки Олександра Урбанського і Благодійного фонду “Придунав’є” в Ізмаїлі була реконструйована площа Шевченка і відремонтований постамент пам’ятника Тарасу Григоровичу.

фото з сайту trassae95.com