Close
Олександр Урбанський відвідав урочисте відкриття спортзалу в Болградському районі

Олександр Урбанський відвідав урочисте відкриття спортзалу в Болградському районі

Депутат Верховної Ради України Олександр Урбанський відвідав село Баннівка Болградського району та взяв участь в урочистому відкритті нового спортзалу, обладнаного в порожньому фойє будинку культури.

Не одне покоління банновцев мріяло мати спортзал. Але самі ми з цим завданням впоратися не могли. Я звернувся за допомогою до народного депутата Олександра Ігоровича Урбанського і голови обласної ради Анатолія Ігоровича Урбанського. Завдяки цим людям наші мрії стали втілюватися в життя, – зазначив Баннівський сільський голова Віктор Генчев, який ініціював цей проект.

Ми довго обговорювали, як реалізувати цей проект, адже фойє для цього не було призначене. Радий, що в нас все вийшло – це необхідно нашим дітям. Баннівка розвивається. Завдяки децентралізації з’являються гроші в селі, і Віктор Петрович їх правильно використовує, ремонтуючи дитячий сад, будуючи спортзал. А якщо не вистачає, ми підставляємо своє плече. Впевнений, що разом, однією командою, ми обов’язково доб’ємось хороших результатів, – заявив Олександр Урбанський.

Народний депутат привітав місцевих жителів з реалізацією важливого соціального проекту і разом з сільським головою перерізав традиційну червону стрічку.

Увійшовши до будівлі відвідувачі побачили, що спортзал підключений до системи опалення ДК, є комфортні роздягальні та душові для спортсменів. Крім того будівля обладнана протипожежною сигналізацією та сучасною трирівневою каналізаційною системою «Біосептік» з відведенням очищених стічних вод. На ці цілі з обласного бюджету було виділено 1,5 мільйона гривень.

А наступного дня в спортзалі стартував волейбольний турнір – перший в історії Баннівки.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський проінспектував реконструйовану амбулаторію в Саф’янах.