Close
Олександр Урбанський відвідав реконструйовану площу Шевченка

Олександр Урбанський відвідав реконструйовану площу Шевченка

Кандидат у народні депутати України Олександр Урбанський відвідав у Ізмаїлі урочисте відкриття відремонтованого пам’ятника Тарасу Шевченку.

Площа Тараса Григоровича Шевченка – одна з візитних карток міста, – заявив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко. – І для нас здача в експлуатацію площі після реконструкції – це свято. Сьогодні площа повністю змінила свій вигляд: розбиті клумби, реконструйований пам’ятник, укріплено його основу, підведено поливальний водопровід, побудовано освітлення та встановлено прапори. Ця площа – приклад ефективної співпраці бізнесу і міської громади. В Ізмаїлі такі спільні проекти мають свою історію і своє майбутнє.

кандидат в народные депутаты Украины, кандидат в депутаты Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаил, озеленение и благоустройство территорий, площадь Шевченко, памятник Шевченко, кандидат в народні депутати України, кандидат в депутати Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Ізмаїл, озеленення та благоустрій територій, площа Шевченка, пам'ятник Шевченку

А кандидат у народні депутати України Олександр Урбанський зізнався, що коли він пішов у перший клас, то першим вивченим напам’ять віршем став Шевченківський «Думи мої, думи…».

До сих пір пам’ятаю, – з посмішкою додав Олександр Урбанський. – Тарас Григорович – це провідний поет нашого народу. І особливо приємно, що 2014-й рік, в якому ми будемо святкувати 200-річчя видатного українського поета і художника, ЮНЕСКО проголосив роком Т.Г.Шевченка!

Нагадаємо, напередодні Олександр Урбанський разом з мером Ізмаїла Андрієм Абрамченком проінспектував хід робіт з благоустрою цієї площі.

фото з сайту izmacity.com та izmail.es