Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський побував на відкритті нового дитячого майданчика в Ізмаїлі

кандидат в народные депутаты Украины, кандидат в депутаты Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, выборы, Измаил, детская площадка, "Пентагон", кандидат в народні депутати України, кандидат в депутати Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, вибори, Ізмаїл, дитячий майданчик

Кандидат в народні депутати України Олександр Урбанський в Ізмаїлі відвідав урочисте відкриття дитячого майданчика біля «Пентагону».

У дворі багатоквартирних будинків в Ізмаїлі відкритий ще один реконструйований дитячий майданчик, який став справжнім подарунком для місцевих дітей.

Реконструкція майданчика проводилась завдяки партнерській співпраці міської громади та Благодійного фонду Урбанського “Придунав’є”.

Відкриття чергового оновленого дитячого майданчика – це вдалий приклад співпраці бізнесу міста та міської громади. Таких майданчиків повинно бути багато, і я вірю в те, що мине небагато часу – і в кожному дворі з’являться ось такі нові інтегровані майданчики для дітей. А сьогодні я вітаю вас зі святом, – звернувся до дітей мер Ізмаїла Андрій Абрамченко.

У свою чергу, комерційний директор ТОВ “Дунайсудносервіс” Олександр Урбанський також привітав місцевих жителів з появою нового дитячого майданчика і висловив надію, що дітям він сподобається.

Після урочистих промов Андрій Абрамченко та Олександр Урбанський перерізали символічну червону стрічку.

Відразу після цього почалась розважальна програма, яка включала в себе виступ співаків, танцюристів, клоунів, ростових ляльок, а також безліч повітряних куль.

Нагадаємо, раніше дитячий майданчик відкрили в селищі міського типу Суворове.

фото з сайту izmacity.com

You may also like

народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Измаильский район, Суворово, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, интервью, деятельность в округе, работа, ремонт дорог, платные дороги, экология, популизм, пиар, інтерв'ю, діяльність в окрузі, робота, ремонт доріг, платні дороги, екологія, популізм, піар Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський про затвердження Кабміном остаточного плану формування громад: “Ми повинні рухатися далі!”

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував рішення уряду, ...
Александр Урбанский, Олександр Урбанський, Измаил, Ізмаїл, Василевка, Василівка Новини Ізмаїльского району

Олександр Урбанський проінспектував будівництво інфраструктурних об’єктів Ізмаїла та Василівки

13 травня народний депутат України VIII скликання, голова Благодійного фонду «Придунав’є» Олександр Урбанський відвідав Придунав’є, ...