Close
Олександр Урбанський побував на відкритті нового дитячого майданчика в Ізмаїлі

Олександр Урбанський побував на відкритті нового дитячого майданчика в Ізмаїлі

Кандидат в народні депутати України Олександр Урбанський в Ізмаїлі відвідав урочисте відкриття дитячого майданчика біля «Пентагону».

У дворі багатоквартирних будинків в Ізмаїлі відкритий ще один реконструйований дитячий майданчик, який став справжнім подарунком для місцевих дітей.

Реконструкція майданчика проводилась завдяки партнерській співпраці міської громади та Благодійного фонду Урбанського “Придунав’є”.

Відкриття чергового оновленого дитячого майданчика – це вдалий приклад співпраці бізнесу міста та міської громади. Таких майданчиків повинно бути багато, і я вірю в те, що мине небагато часу – і в кожному дворі з’являться ось такі нові інтегровані майданчики для дітей. А сьогодні я вітаю вас зі святом, – звернувся до дітей мер Ізмаїла Андрій Абрамченко.

У свою чергу, комерційний директор ТОВ “Дунайсудносервіс” Олександр Урбанський також привітав місцевих жителів з появою нового дитячого майданчика і висловив надію, що дітям він сподобається.

Після урочистих промов Андрій Абрамченко та Олександр Урбанський перерізали символічну червону стрічку.

Відразу після цього почалась розважальна програма, яка включала в себе виступ співаків, танцюристів, клоунів, ростових ляльок, а також безліч повітряних куль.

Нагадаємо, раніше дитячий майданчик відкрили в селищі міського типу Суворове.

фото з сайту izmacity.com