Close
Олександр Урбанський відвідав Новосільське та проінспектував будівництво недільної школи

Олександр Урбанський відвідав Новосільське та проінспектував будівництво недільної школи

Під час квітневої робочої поїздки до округу народний депутат України Олександр Урбанський відвідав село Новосільське Ренійського району та проінспектував будівництво недільної школи. Ремонтно-відновлювальні роботи проводяться під його патронатом та за підтримки Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є».

Народний депутат України Олександр Урбанський, настоятель Свято-Миколаївської церкви архімандрит Петро (Марку) та голова Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є» Анатолій Урбанський обговорили хід будівельних робіт. Вже першого вересня тут заплановано відкриття недільної школи.

Раніше в цій будівлі був дитсадок, але пізніше його придбала церква. Будівля потребувала серйозного ремонту, тому жителі звернулись по допомогу до Благодійного фонду Урбанського «Придунав’є», який виділив 10 кубів лісу, 400 листів шиферу та інші будматеріали для перекриття покрівлі.

Мешканці Новосільського своїми силами за день демонтували старий дах, а наступного дня вже встановили новий. А незабаром будівельники візьмуться за підлоги – Благодійний фонд Урбанського закупив для недільної школи дубовий паркет.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський допоміг закласти церкву в Саф’янах Ізмаїльського району.