Close
Олександр Урбанський відкрив в Ізмаїлі сучасний світлофор на небезпечному перехресті

Олександр Урбанський відкрив в Ізмаїлі сучасний світлофор на небезпечному перехресті

Народний депутат України Олександр Урбанський відвідав в Ізмаїлі відкриття світлофорного об’єкта на перехресті вулиць Болградської та Білгород-Дністровської.

Світлофор з’явився в рамках «світлофорної» програми, яка реалізується Благодійним фондом Урбанського «Придунав’є». Також в будівництві і налагодженні світлофорного комплексу, а також облаштуванні самого перехрестя взяли участь й комунальні підприємства «Ізмаїл Світло» та «Жилсервіс-2».

Олександр Урбанський, під патронатом якого реалізується програма фонду, привітав ізмаїльчан з новим світлофорним вузлом.

Поява світлофора на цьому перехресті – наша відповідь на численні звернення жителів з проханням убезпечити це перехрестя. Крім того, це ще й виконання даних ізмаїльчанам обіцянок. Втім, це не останній світлофорний вузол, який ми плануємо відкрити у найближчому майбутньому – наступний світлофор з’явиться на перехресті вулиць Радянської міліції, Болградської та станційне селище, – пообіцяв парламентар.

Нагадаємо, раніше за підтримки Благодійного фонду Урбанського “Придунав’є” запрацював світлофорний вузол на перехресті проспекту Леніна та проспекту Суворова.