Новини

Олександр Урбанський прийняв “крижаний” виклик

кандидат в народные депутаты Украины, кандидат в депутаты Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, вызов, Измаил, Ice bucket challenge, кандидат в народні депутати України, кандидат в депутати Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, виклик, Ізмаїл

Голова правління ТОВ «Судноремонтний завод «Дунайсудносервіс» Олександр Урбанський прийняв виклик кандидата в депутати Володимира Боделана і став учасником популярної соціальної естафети “Ice bucket challenge”, в народі прозваної “крижаними обливаннями”, причому в обумовлений правилами термін – протягом 24 годин з моменту виклику.

Я приймаю виклик Володимира Боделана на обливання крижаною водою, – оголосив у п’ятницю, 19 вересня, Олександр Урбанський і, пред’явивши оплачений рахунок на 135 гривень (еквівалент 10 доларів США) і додав: – До того ж, я дарую місту Ізмаїлу апарат ФОТЕК для виявлення і діагностики раку шийки матки на ранніх стадіях.

Процедура обливання відбулась в Ізмаїлі в доці судоремзавода в Фортеці. Олександр Урбанський, додавши у відро води кілька упаковок кубиків льоду, без коливань вивернув крижаний «коктейль» на себе, а потім назвав тих, кому передає подальшу естафету:

З неприхованою радістю хочу передати виклик відомому в політичних колах Ізмаїла людині – Євгену Пундику, відомому в Ізмаїлі моржеві Івану Папушенко і відомому Ізмаїльському російському резиденту Станіславу Тугаю.

Згідно правил, громадяни, які отримали виклик, протягом доби повинні зробити те ж саме.

Довідка: метою соціальної естафети “Ice bucket challenge” є пропаганда здорового способу життя, а також перерахування 10 у.о. на благодійність. Особа, що взяла участь у челенджі, зобов’язана передати виклик ще трьом людям. Ті, хто відмовляється обливатися крижаною водою, повинні перерахувати до благодійного фонду суму в 100 у.о. і публічно оприлюднити квитанцію.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський відвідав відкриття XXI Міжнародного шахового фестиваля «Кубка Дуная».

You may also like

More in:Новини

Александр Урбанский, Олександр Урбанський, внутренний водный транспорт, внутрішній водний транспорт Новини

Олександр Урбанський: Розроблений нами законопроект «Про внутрішній водний транспорт» має всі шанси стати законом

Президент Благодійного фонду «Придунав’є» та народний депутат України VIII скликання Олександр Урбанський прокоментував законопроект № ...
народный депутат Украины, нардеп, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, встреча с гражданами, отчет, отчет за 2017 год, пгт Суворово, народний депутат України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, звіт, звіт за 2017 рік, смт Суворове, зустріч з громадянами Новини

Олександр Урбанський: «Уряд вирішив відмовитись від добровільності в об’єднанні громад та перейти до примушування. Чого очікувати Придунав’ю?”

Народний депутат VIII скликання та президент Благодійного фонду «Придунав’є»Олександр Урбанський розповів про зміну підходу Кабінета ...