Close
Олександр Урбанський привітав жителів Рені з Днем міста

Олександр Урбанський привітав жителів Рені з Днем міста

Народний депутат України Олександр Урбанський привітав жителів Рені з 470-м днем народження міста.

У своєму привітанні парламентар підкреслив, що всі позитивні зміни, які останнім часом відбуваються в Рені, – це результат командної роботи та інвестицій з бюджетів усіх рівнів: від державного до міського.

Олександр Урбанський подякував молоді Ренійського району за активну життєву позицію і численні успіхи, які вони демонструють не тільки у навчанні, але і на спортивних та культурних заходах.

народный депутат, народный депутат Украины, депутат Верховной Рады Украины, Александр Урбанский, Урбанский Александр Игоревич, Рени, День города, народний депутат, народний депутат України, депутат Верховної Ради України, Олександр Урбанський, Урбанський Олександр Ігорович, Рені, День міста

Особливий інтерес у жителів і гостей міста викликала виставка військової техніки Ізмаїльського прикордонного загону. Військові також організували тир, де школярі могли позмагатися в точності стрільби з пневматичних гвинтівок.

А ввечері на площі Свободи виступив з великою концертною програмою академічний ансамбль пісні й танцю Державної прикордонної служби України, який спеціально на прохання Олександра Урбанського приїхав з Києва, щоб привітати жителів південних рубежів країни з ювілеєм.

Нагадаємо, раніше Олександр Урбанський зустрівся з жителями Ренійського району.